Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Festat e fundvitit

Festat e fundvitit

Fundvit plot dashni, në çdo shtëpi.

Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Tavë rrethore 26 cm Stone Legend Delimano

Photo
Video

Me madhësinë dhe veshjen dhe që nuk ngjet për lëshimin e ushqimeve, tava rrethore Stone Legend është ideale për të gjitha detyrat e gatimit dhe pjekjes. Është bërë nga enameli dhe çeliku i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve  me grimca të vërteta guri që i japin përçueshmëri superiore për gatim më të shpejtë. I përshtatshëm për përdorim në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Lehtë për t'u pastruar, mund të përdoret në enëlarëse. Madhësia: 26cm.

 

 
Tavë rrethore 26 cm Stone Legend Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
Më shumë

Me madhësinë dhe veshjen dhe që nuk ngjet për lëshimin e ushqimeve, tava rrethore Stone Legend është ideale për të gjitha detyrat e gatimit dhe pjekjes. Është bërë nga enameli dhe çeliku i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve  me grimca të vërteta guri që i japin përçueshmëri superiore për gatim më të shpejtë. I përshtatshëm për përdorim në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Lehtë për t'u pastruar, mund të përdoret në enëlarëse. Madhësia: 26cm.

 

 
Më shumë
Detajet e Produktit

Sillni tradicionalen brenda gatimit modern

Krijoni ushqime tuaja me tavën rrethore Delimano Stone Legend Round Mould 26 cm. Materiale natyrale nga guri dhe smalti që kombinojnë shpërndarjen e nxehtësisë dhe ruajnë lagështinë, vitaminat dhe aromat brenda ushqimit. 

Tava rrethore Delimano Stone Legend 26 cm është e përsosur për:

 • Të përgatitur ushqime pa yndyrë për shkak të veshjes që nuk ngjet i nevojitet vetëm një pikë vaj.
 • Ushqime si vezët dhe peshku
 • Ushqime të pjekura në furrë si copa mishi dhe gjella
 • Ushqime që shijojnë si ushqimet e përgatitura në gurë të vërtetë.

Shumë funksionale dhe të përshtatshme për të gjitha pllakat

E sigurt dhe e qëndrueshme, kjo linjë e enëve mund të përdoret në të gjitha pllakat, duke i përfshirë edhe furrën. Sipërfaqja jo-poroze nuk do t'i ngjes ushqimet dhe është e lehtë për pastrim

Rezistente ndaj gërvishtjeve dhe nuk ngjet 

Tava rrethore Delimano Stone Legend 26 cm ofron përformancë jo-ngjitëse derisa është PFOA e pastër dhe nuk përmban kemikale të padëmshme që zakonisht përdoren në enë tradicionale. Shijoni benefitet e:

 • Rezistente ndaj gërvishtjeve - madje në to mund të përdoren edhe pajisje metali
 • Sipërfaqe e fortë por jo-poroze që nuk do t'i ngjesë apo djeg ushqimet
 • Copëza natyrale guri dhe titaniumi
 • Eko-miqësore, 100% materiale të reciklueshme.
 • Ngjyra që zgjasin.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star