Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tigan Stone Legend Pro Delimano

Photo
Video

Ky tigan është i përsosur për të përgatitur ushqime të fërguara apo të skuqura. Ka veshje jo-ngjitëse 5 shtresore Quantanium dhe sipërfaqe të fortë, por të lëmuar. Mund të përdoret në të gjitha pllakat, e madje edhe në furrë, sepse ka dorezë prej çeliku inox. Ky tigan cilësor është rezultat i kombinimit smalt-çelik inox dhe është në dispozicion në 2 madhësi: 24 dhe 28cm.

Tigan Stone Legend Pro Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Ky tigan është i përsosur për të përgatitur ushqime të fërguara apo të skuqura. Ka veshje jo-ngjitëse 5 shtresore Quantanium dhe sipërfaqe të fortë, por të lëmuar. Mund të përdoret në të gjitha pllakat, e madje edhe në furrë, sepse ka dorezë prej çeliku inox. Ky tigan cilësor është rezultat i kombinimit smalt-çelik inox dhe është në dispozicion në 2 madhësi: 24 dhe 28cm.

Më shumë
Përshkrimi

Për ushqime të fërguara me pak vaj e shumë shije

Doni të përgatisni vezë në sy, omletë, pallaqinka, të fërgoni perime, patate, file pule, peshku apo ndonjë ushqim tjetër? Ky tigan është i duhuri! Ka sipërfaqe cilësore me veshje 5 shtresore Quantanium, prandaj nuk e ngjitë ushqimin dhe pastrohet lehtë. Veshja është e përforcuar me grimca guri dhe titani, prandaj nxehtësia shpërndahet në tërë enën dhe ushqimet i ruajnë lëngjet natyrale, vitaminat dhe shijen. Për shkak të veshjes jo-ngjitëse, mund të gatuani me pak vaj dhe tigani pastrohet lehtë.

Ky tigan është punuar nga kombinimi i dy materialeve të përsosura për enë kuzhine: smalt dhe çelik inox.

Pse smalt?

Smalti ka disa veti të shkëlqyera, të cilat në mënyrë të përsosur përmbushin kriteret për një enë cilësore:

 • Sipërfaqe jo-poroze, e fortë, por e lëmuar
 • Rezistent ndaj kimikateve
 • 100% i riciklueshëm, pra, eko-miqësor
 • I qëndrueshëm
 • Rezistent ndaj gërvishtjes
 • E ruan ngjyrën
 • Pastrohet lehtë
 • Nuk mund të digjet

Pse veshje Quantanium?

Disa nga vetitë dhe dobitë e veshjes 5 shtresore Quantanium janë:

 • Materiale jo-toksike – 100% pa PFOA, andaj kimikatet e dëmshme nuk mund të depërtojnë në ushqimin tuaj.
 • Jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjes, andaj veshja shumë e sigurtë nuk lejon depërtimin e kimikateve, siç ndodhë me enët PTFE.
 • Veshja Quantanium me grimca guri është e përforcuar edhe me grimca titani.
 • Grimcat e gurit e ruajnë nxehtësinë dhe e shpërndajnë gradualisht te ushqimi, prandaj ushqimi ruan lëngjet natyrale, vitaminat dhe shijen.
 • Mund të gatuani me pak yndyrë – me një pikë vaji.
 • I jep ushqimit shije tradicionale, sikur të ishte gatuar në guri.
 • Sipërfaqe cilësore jo-ngjitëse.
 • I përsosur për ushqime sikurse vezët apo peshku.
 • Mund të përdoret me vegla apo aksesorë metali.
 • Pastrohet lehtë, mund të lahet në enëlarëse.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi