Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Rrjetë XXL Stone Legend CopperLUX Delimano

Photo
Video

Rrjeta Stone Legend xxl është dizajnuar posaçërisht për për Tavën Legend Copperlux XXL 2në1, për t’ju ofruar rezultate më të mira dhe më të gjithanshme gjatë gatimit. Është e punuar prej çelikut inox, mund të lahet në enëlarëse dhe është e sigurtë në furrë, deri në temperaturë 230°C.

Rrjetë XXL Stone Legend CopperLUX Delimano
14,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 2-4 javë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Rrjeta Stone Legend xxl është dizajnuar posaçërisht për për Tavën Legend Copperlux XXL 2në1, për t’ju ofruar rezultate më të mira dhe më të gjithanshme gjatë gatimit. Është e punuar prej çelikut inox, mund të lahet në enëlarëse dhe është e sigurtë në furrë, deri në temperaturë 230°C.

Më shumë
Përshkrimi

Elevates the roast

The food being roasted is elevated from the bottom enabling hot air circulating around the food and thus ensures more even roasting results. It also helps get crispier results on hand and draining off the excess fat on the other hand. It is also super for layer baking, for example the roast and the side dish (veggies and potatoes).

Special V-shape

The V-shape is really easy to handle, and hold the roast on its place all the time - -especially bigger roasts like turkey or stuffed chicken. Prevents from rolling the meat during manipulation, what makes it really a safeguard while baking. Furthermore it is easier to put in and out of the pan (especially if hot) than flat racks.

Specifikat Teknike
Material çelik inox

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star