Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Xhezve Delimano Stone Legend Copperlux

Photo
Video
-30%

Shtoni koleksionit tuaj Stone Legend CopperLux këtë xhezve fantastike për kafe apo çaj. Me materiale cilësore dhe në dy madhësi 350 ml & 650 ml. Perfekte për kafe, çaj, për të zier ujin apo qumështin. Mund të përdoret për çdo lloj pllake edhe atë me induksion.

Xhezve Delimano Stone Legend Copperlux

Çmimi i rregullt: 9,90 €


Çmimi special: 6,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Shtoni koleksionit tuaj Stone Legend CopperLux këtë xhezve fantastike për kafe apo çaj. Me materiale cilësore dhe në dy madhësi 350 ml & 650 ml. Perfekte për kafe, çaj, për të zier ujin apo qumështin. Mund të përdoret për çdo lloj pllake edhe atë me induksion.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni kafe shumë të shijshme

Xhezvje për kafe Delimano Stone Legend CopperLUX është ideale për të përgatitur kafe, çaj, për të ngrohur ujin apo qumështin. E disponueshme në dy madhësi: 350 ml & 650 ml.

Materiale cilesore dhe shumë praktike

Me veshje enamel brenda dhe jashtë, xhezvja Delimano Stone Legend CopperLUX është ndihmë për çdo kuzhinë. Është higjenike falë materialit enamel me veti antialergjike. Enamel është gjithashtu natyral, duke e bërë kështu plotësisht të sigurt për shëndetin. Pastrimi është shumë i lehtë.

Kompletoni koleksionin e enëve Stone Legend Copperlux

Kompletoni linjën e kuzhinës Stone Legend CopperLUX me këtë xhezve fantastike e cila nuk duhet të mungojë në kuzhinën tuaj. Pergatisni kafe turke të shijshme, caj ose çokollatë të ngrohtë.

Mund të përdoret për çdo lloj pllake, madje edhe ato me induksion.

Specifikat Teknike
Kapaciteti 350ml, 650ml
Material çeliku i karbonit, enamel coating
Materiale Bazë hekur
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz, induksion

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star