Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tigan i thellë Stone Legend Black Delimano

Photo
Video
-50%

Zbuloni tiganin e thellë Delimano Stone Legend Black me kuantinium, shtresë ultra-rezistente për t'u përzier, rrahur, skuqur dhe skuqur për rezultate të shijshme. E bërë nga çelik karboni dhe smalt, ky tigan mund të përballojë çdo detyrë që keni. Sipërfaqja e tij është krejtësisht jongjitëse dhe përfshin grimca të vërteta guri që ngrohin gradualisht ushqimin, e bëjnë atë më lëng dhe më aromatik. Madhësitë 20 dhe 28 cm.

Black Friday - zbritjet më të mëdha të vitit!
Oferta vlen vetëm edhe
Tigan i thellë Stone Legend Black Delimano

Çmimi i rregullt: 35,98 €


Çmimi special: 17,99 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Zbuloni tiganin e thellë Delimano Stone Legend Black me kuantinium, shtresë ultra-rezistente për t'u përzier, rrahur, skuqur dhe skuqur për rezultate të shijshme. E bërë nga çelik karboni dhe smalt, ky tigan mund të përballojë çdo detyrë që keni. Sipërfaqja e tij është krejtësisht jongjitëse dhe përfshin grimca të vërteta guri që ngrohin gradualisht ushqimin, e bëjnë atë më lëng dhe më aromatik. Madhësitë 20 dhe 28 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Gatuani si një shef

Çdo kuzhinë ka nevojë për një tigan të thellë! I përkryer për zierjen, zierjen dhe skuqjen e përzier, është thelbësor për përgatitjen e kuzhinës orientale. Tigani Delimano Stone Legend Black është krijuar për t'ju dhënë një përvojë gatimi autentike të kombinuar me veçoritë më të mira moderne dhe teknologjinë e qëndrueshme. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar vlerë apo cilësi të pakrahasueshme, Delimano ka atë që ju nevojitet për të bërë patate të skuqura më të mira, si dhe një gamë të gjerë recetash të tjera.

Arritni rezultatet më të mira çdo herë me veshje Kuantanium jo ngjitëse

 

Tigani Delimano Stone Legend Black është ndërtuar për lëvizje të shpejtë, nxehtësi të lartë dhe argëtim. E bërë nga kombinimi i çelikut të karbonit dhe smaltit në 2 bazamente me përmasa të përsosura për sobën e shtëpisë tuaj, ju do të shkaktoni bujë në kuzhinën tuaj.

Veshja kuantanike është diçka që do t'ju pëlqejë më shumë gjatë përdorimit të këtij tigani. Për t'ju dhënë përvojën më të mirë të mundshme të gatimit, veshja është përmirësuar me gurë të vërtetë dhe minerale, gjë që e bën atë jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe të sigurtë aksesorët metalik. Grimcat e gurit në shtresë ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht - lagështia natyrale, vitaminat dhe aroma qëndrojnë të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit.

Për shkak të sipërfaqes së tij të fortë dhe jo ngjitëse, Quantanium qëndron jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe kështu ultra i sigurt gjatë gjithë viteve. Kuantani nuk do të lëshojë tym të dëmshëm, edhe nëse mbinxehet.

Materiali prej çeliku me karbon dhe smalti ka një pjesë të jashtme të lehtë për t'u pastruar dhe dorezat e buta që përputhen me doreza japin një mbajtje të sigurt, ndërsa siguria në enëlarëse ju jep komoditet maksimal.

Qëndroni brenda kufijve tuaj të kalorive

Meqenëse kuantinium është kaq i fortë dhe i butë, ju mund të përgatisni shumicën e vakteve vetëm me një sasi të kufizuar vaji. Në këtë mënyrë ju mund të kurseni disa kalori të padëshiruara dhe të mbani ushqimin dhe belin tuaj të dobët.

Specifikat Teknike
Dimensionet 20cm, 28cm
Material çeliku i karbonit, enamel
Material interieri QuanTanium Real Stone
Materiale Bazë hekur
Mund të lahet në enëlarëse Po
Pesha 0,7kg, 1,16kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.