Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tavë Stone Legend Black Delimano

Photo
Video
-55%

Piqni gjelin e detit, pulën dhe ushqime të tjera me tavën e re Delimano, një element i domosdoshëm për kuzhinën tuaj. Kjo shtesë e fundit e familjes Stone Legend përmban një bazë prej çeliku të karbonit dhe smalt dhe veshje kuantanium me 8 shtresa jo ngjitëse me ngjyrë elegante që i përshtatet në mënyrë të përsosur çdo kuzhinë. Përdoreni atë për pjekje, zierje dhe servirje të ushqimit drejt e në tryezën e ngrënies. E disponueshme në këto madhësi: 30 x 2 cm dhe 40 x 25 cm.

10% EXTRA zbritje është aplikuar në çmim!
Tavë Stone Legend Black Delimano

Çmimi i rregullt: 37,98 €


Çmimi special: 17,09 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Piqni gjelin e detit, pulën dhe ushqime të tjera me tavën e re Delimano, një element i domosdoshëm për kuzhinën tuaj. Kjo shtesë e fundit e familjes Stone Legend përmban një bazë prej çeliku të karbonit dhe smalt dhe veshje kuantanium me 8 shtresa jo ngjitëse me ngjyrë elegante që i përshtatet në mënyrë të përsosur çdo kuzhinë. Përdoreni atë për pjekje, zierje dhe servirje të ushqimit drejt e në tryezën e ngrënies. E disponueshme në këto madhësi: 30 x 2 cm dhe 40 x 25 cm.

Më shumë
Përshkrimi

E re nga Delimano: një tavë me 8 shtresa nga linja Stone Legend Black

Pjekja e gjelit të detit, perimeve, mishit dhe çdo gjëje tjetër në kuzhinë është thelbësore. Përgatitni petën e përsosur të mishit ose peshkun, patate të pjekura ose të pjekura, ose lamington me këtë pjekje të fortë që nuk lë vend për dështime. Baza e saj është prej çeliku dhe bazamenti smalt për shpërndarje të barabartë të nxehtësisë ndërsa një shtresë jongjitëse me 8 shtresa ju mundëson gatim dhe pastrim të lehtë.

 

Një enë me 8 shtresa për rezultat perfekt çdo herë

Veshja përmban shtresa të shumta që e bëjnë çdo pjekje një përvojë të këndshme dhe të shijshme.

1.Shtresat e veshjes së brendshme përfshijnë

 • Shtresë kuantinium, bazë primer plotësisht e përforcuar me titan
 • Veshje e mesme kuantanike e përforcuar lehtë me grimca guri
 • Veshje e sipërme kuantanike me çlirim të lartë

2. Shtresat e veshjes së jashtme përfshijnë

 • Shtresë smalti me ngjyrë
 • Shtresa e smaltit bazë
 • Shtresa e smaltit të karbonit
 • Shtresa e parë e smaltit të brendshëm
 • Shtresa e dytë e smaltit të brendshëm

 

 

Të gjitha këto shtresa sigurojnë që pjekja të mbetet rezistente ndaj gërvishtjeve dhe të mos ngjitet, edhe nëse e lini pjekjen në furrë. Veshja kuantanium është jo toksike, jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve dhe për këtë arsye veshja ultra e sigurt nuk lëshon kimikate në ushqimin tuaj. Grimcat e gurit brenda ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht - lagështia natyrale, vitaminat dhe aroma qëndrojnë të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit. Grimcat e gurit gjithashtu i japin ushqimit shijen tradicionale si të gatuar në gurin e vërtetë.

 

Pjekja juaj e së dielës mund të jetë me pak yndyrë

Veshja jashtëzakonisht jo ngjitëse siguron që ushqimi të mos ngjitet në sipërfaqe, kështu që ju mund të gatuani vetëm me një pikë vaj. Të gjitha ushqimet zakonisht me yndyrë – patate të pjekura, të skuqura, pula të pjekura – mund të gatuhen pa sasi të mëdha vaji, në mënyrë që ushqimi juaj të mbetet me pak yndyrë dhe rrjedhimisht me pak kalori.

Specifikat Teknike
Dimensionet 35x21cm, 40x25cm
Material çeliku i karbonit, enamel
Material interieri QuanTanium Real Stone
Materiale Bazë hekur
Mund të lahet në enëlarëse Po
Pesha 0,98kg, 1,3kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.