Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tigan i lartë Stone Legend Black Delimano

Photo
Video
-50%

Më i lartë se një tigan tradicional, ky tigan nga Delimano Stone Legend Black kombinon forcën dhe bukurinë e bazës prej çeliku-smalt me veshjen me grimca guri për rezultate të qëndrueshme kulinarie. Veshja krejtësisht e lëmuar dhe jo poroze nuk lejon që asgjë të ngjitet në sipërfaqe, madje as vezët e fërguara. Një fitore për çdo kuzhinier, qoftë për një fillestar apo një kuzhinier me përvojë. Madhësia 26 cm.

Tigan i lartë Stone Legend Black Delimano

Çmimi i rregullt: 35,98 €


Çmimi special: 17,99 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 3
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Më i lartë se një tigan tradicional, ky tigan nga Delimano Stone Legend Black kombinon forcën dhe bukurinë e bazës prej çeliku-smalt me veshjen me grimca guri për rezultate të qëndrueshme kulinarie. Veshja krejtësisht e lëmuar dhe jo poroze nuk lejon që asgjë të ngjitet në sipërfaqe, madje as vezët e fërguara. Një fitore për çdo kuzhinier, qoftë për një fillestar apo një kuzhinier me përvojë. Madhësia 26 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Tigan i lartë; nga linja Stone Legend Black- gatimi në nivel tjetër

Linja Stone Legend Black është jashtëzakonisht e sofistikuar dhe elegante, por jo vetëm. Materialet do të flasin vetë: një kombinim i fortë çeliku-smalt ndërton një bazë të fortë ndërsa veshja kuantanike e sjell këtë enë gatimi në një nivel tjetër me vetitë e shkëlqyera të gatimit. Sipërfaqja shumë e lëmuar dhe e fortë është absolutisht e pa ngjitshme dhe nuk gërvishtet, kështu që ju mund të bëni të gjithë ushqimin vetëm me një sasi minimale vaji. Veshja është aq e fortë sa mund të përdorni aksesor metalike pa frikë se mos e dëmtoni atë.

Tigan i lartë që nuk ngjit - çdo kuzhinë ka nevojë për një të tillë

Më i lartë se një tigan tradicional, tigani i thellë nga linja Stone Legend Black përmban një sipërfaqe të madhe dhe anët e gjata e të drejta që mbajnë lëngjet, parandalojnë spërkatjen dhe lejojnë kthimin e lehtë me një shpatull. Ideale për një gamë të gjerë ushqimesh, duke përfshirë gjoksin e pulës dhe filetot e peshkut, tigani i thellë ofron lehtësinë e skuqjes, më pas deglazimit ose përfundimit në lëng; të gjitha në një tigan. Dhe mos u shqetësoni për ngjitjen - falë Quantanium-it, ushqimi thjesht do të rrëshqasë nga sipërfaqja, duke lënë vetëm mbetje minimale.

Pas gatimit mund ta hidhni tiganin në lavastovilje ose ta lani me duar pa mundim me pak sapun.

 

Quantanium, një zbulim i madh në botën e enëve të gatimit që nuk ngjiten

Quantanium është një material jo toksik, miqësor ndaj mjedisit, i përdorur si shtresë në të gjitha linjat e enëve të gatimit Stone Legend. Është jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe i lëmuar, dhe nuk do të konsumohet me kalimin e kohës. Por pjesa më e mirë e saj është shtimi i grimcave minerale natyrore të gurit dhe titanit. Ato e bëjnë shtresën edhe më të fortë dhe mundësojnë gatim të shëndetshëm me pak yndyrë dhe pa mundim.

Grimcat e vërteta të gurit kanë përfitime të shumëfishta: përveç përforcimit të veshjes, grimcat e gurit ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht - lagështia natyrale, vitaminat dhe aroma qëndrojnë të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit. Grimcat e gurit gjithashtu i japin ushqimit shijen tradicionale si të gatuar në gurin e vërtetë.

Specifikat Teknike
Dimensionet 45,5x31x7 cm
Kapaciteti 3
Material çeliku i karbonit, enamel
Material interieri QuanTanium Real Stone
Materiale Bazë hekur
Mund të lahet në enëlarëse Po
Pesha 1,3 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi