Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Tigan 28 cm Delimano Stone Forte

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Një nga tiganët më funksional më të cilin mund të përgatitni ushqim Asiatik, risotto dhe shumë më shumë. E përbërë nga alumini rezistent ndaj gërryerjes dhe gërvishtjeve me veshjen që nuk ngjet Quantanium dhe shtresën MicroCrystal për qëndrueshmëri. Perdoret në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, me gas, qeramike ose induksion. Pastrohet në enëlarëse. 2 vjet garancion. Madhësia: 28 cm.

Tigan 28 cm Delimano Stone Forte
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
Më shumë

Një nga tiganët më funksional më të cilin mund të përgatitni ushqim Asiatik, risotto dhe shumë më shumë. E përbërë nga alumini rezistent ndaj gërryerjes dhe gërvishtjeve me veshjen që nuk ngjet Quantanium dhe shtresën MicroCrystal për qëndrueshmëri. Perdoret në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, me gas, qeramike ose induksion. Pastrohet në enëlarëse. 2 vjet garancion. Madhësia: 28 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Formë klasike me fuqi të ruajtjes së nxehtësisë

Ju do ta doni formën klasike të tiganit Delimano Stone Forte. Fundi i ngushtë me anët e pjerrëta anash siguron fërgim të duhur, ngrohje më të shpejtë dhe mbajtje më të madhe të lagështisë dhe lëndeve ushqyese. Aromat e ushqimit qëndrojnë brenda ndërsa ushqimi gatuhet në mënyrë të barabartë çdo herë.

Përgatitje e ushqimit pa yndyrë dhe veshje që nuk ngjit 

Veshja Stone Forte është shumë e lëmuar dhe jo-poroze, siguron që ushqimi nuk do të ngjitet në tigan edhe kur përdoret vetëm një pikë vaj. Ai ka rezistencën më të mirë ndaj gërvishtjeve, vetinë anti-ngjitëse dhe qëndrueshmërinë më të madhe në treg.

Një zgjedhje natyrale & organike që është ekologjike dhe më e mira për shëndetin tuaj

Nuk përmban PFOA, Stone Forte është i përbërë nga një proces prodhimi më i qëndrueshëm për mjedisin me emetime më të ulëta të CO2 për t'ju siguruar një mënyrë jetese më të shëndetshme dhe një zgjedhje më eko-miqësore.

Butoni me prekje me termo sensorin e integruar – kthehet në ngjyrë portokalli kur temperatura rritet

Dorëza ergonomike me prekje të butë siguron një mbajtje të përshtatshme. Kënaqu më benefitin e termo sensorit të integruar që kthehet në ngjyrën portokalli Delimano kur nxehet.

Një elegancë moderne e berë në stilin Italian

Tigani Delimano Stone Forte është pjesë e një kategorie të re të tiganëve dhe tenxhereve të zhvilluara së bashku me një stil Italian si një zëvëndësim për Delimano Prima dhe Prima + linjat. Dizajni i ri i modës përmban një pamje të jashtme moderne por elegante të silikonit, me një shtresë të brendshme  jo- ngjitëse me bazë minerale të efektit gur.

Informata shtese

Detaje teknike

Materiali i jashtëm: bazë alumini I farkëtuar me veshje të jashtme smalt-silikon

Materiali i brendshëm: ekologjik dhe veshje Delimano Stone Forte me pamje guri që zgjat dhe copëza minerale

Vetitë e materialit:

  • PTFE dhe PFOA-I pastër

Mirëmbajtja: Të lahet në enëlarëse

Vetia speciale: Dorëza ergonomike me Termo Sensorin që kthehet në ngjyrën portokalli Delimano kur nxehet.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star