Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Tava 35x25 Delimano Stone Forte

Photo
Video

Pjek pulë ose përgatit rosto të pjekur me tavën Stone Forte. E bërë nga alumini rezistent ndaj gërvishtjeve dhe gërryerjeve dhe veshja Quantanium që nuk ngjet si dhe shtresa MicroCrystal për qëndrueshmëri më të madhe. Përdoret në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Mund të vendoset në enëlarëse. 2 vjet garancion. 2 madhësi në dispozicion: 31 x 23cm & 35 x 25 cm.

Tava 35x25 Delimano Stone Forte
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
Më shumë

Pjek pulë ose përgatit rosto të pjekur me tavën Stone Forte. E bërë nga alumini rezistent ndaj gërvishtjeve dhe gërryerjeve dhe veshja Quantanium që nuk ngjet si dhe shtresa MicroCrystal për qëndrueshmëri më të madhe. Përdoret në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Mund të vendoset në enëlarëse. 2 vjet garancion. 2 madhësi në dispozicion: 31 x 23cm & 35 x 25 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Enë me kualitet, qëndrueshmeri dhe funksionalitet të lartë

Tava me kualitet të lartë është e përbërë me veshjen më të mirë në treg që nuk ngjet që është veqanarisht e dizajnuar të ju lejoj ju të përgatisni shujta pa yndyrë që ruajnë nutrientët, lagështinë dhe aromat. Juve ju nevojitet vetëm një pikë vaj të lyeni tavën, kështu ju gatuani shëndetshëm me sasinë minimale të vajit. Nxehtësia në enët Stone Forte shpërndahet barabartë mbi ushqimin tuaj duke ju siguruar që aroma dhe vetitë ushqyese të mbeten të ndara brenda ushqimit.

E zhvilluar në një process ekologjik që është më i miri për shëndetin tuaj

Veshja e tavës Delimano Stone Forte është e prodhuar më një proces që është ekologjikisht i qëndrueshem me emisione të ulta të CO2, nuk përmban asnjë substancë të dëmshme PFOA. Kjo do të thotë që ju do të bëni zgjedhjen e duhur që është më e mira për mjedisin dhe shëndetin tuaj!

Ju prezentojmë inovacionin më të mprehtë të pajisjeve të kuzhinës

Tava Delimano Stone Forte është pjesë e një kategorie të re të pajisjeve të kuzhinës me një bazë minerali të përforcuar. Veshja e jashtme me smalt - silikoni përshtatet me veshjen e brendshme të efektit të gurit në tavë për të përshtatur zgjedhjen moderne të jetesës dhe për shtimin e një vështrimi të mprehtë për pajisjet tuaja të kuzhinës. Më e mira – veshja e brendshme e Delimano Stone Forte rrit efektin e jo- ngjitjes, rezistencës ndaj gërvishtjeve dhe vetive të  qëndrueshmërsë që janë në dispozicion në tregun e sotëm.

Informata shtese

Detaje teknike

Materiali I jashtëm: bazë alumini i farkëtuar me veshje të jashtme smalt-silikon

Materiali I brendshëm: ekologjik dhe veshje me pamje guri Stone Forte që zgjat

Vetitë e materialit: 

  • PTFE dhe PFOA - i pastër

Mirëmbajtja: Të lahet në enëlarëse

Madhësia: 35 x 25 cm

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star