Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Tigan për fërgim Delimano Stone Forte

Photo
Video

Fergo, pjek ose përgatit ushqime të shijshme me avull me tiganin Stone Forte. Është i përbërë nga alumini rezistent ndaj gërvishtjeve dhe veshjes që nuk ngjet Quantanium me shtresën MicroCrystals për qëndrueshmëri të shtuar. E përshtatshme të përdoret në çdo sipërfaqe: elektrike, me gas, qeramike ose induksion. Mund të pastrohet në enëlarëse. 2 vjet garancion. 3 madhësi: 20, 24 and 28 cm.

Tigan për fërgim Delimano Stone Forte
Nga 27,98 € Nga
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Për më shumë informata ju lutem zgjidhni variantin e produktit.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Informata shtese
Më shumë

Fergo, pjek ose përgatit ushqime të shijshme me avull me tiganin Stone Forte. Është i përbërë nga alumini rezistent ndaj gërvishtjeve dhe veshjes që nuk ngjet Quantanium me shtresën MicroCrystals për qëndrueshmëri të shtuar. E përshtatshme të përdoret në çdo sipërfaqe: elektrike, me gas, qeramike ose induksion. Mund të pastrohet në enëlarëse. 2 vjet garancion. 3 madhësi: 20, 24 and 28 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Kënaquni me pajisjen më të mirë inovative

Tigani Delimano Stone Forte është pjesë e modës së re të brendit me efektin e gurit, pajisjes me bazë minerale me veshjen e brendshme revolucionare Stone Forte që prezentojnë veshjen më të mirë në tregun e sotëm. Në këndin tuaj të koleksionit të enëve të gurit, ky tigan është I dizajnuar me fundin e rrumbullakosur që shpërndan nxehtësinë në sipërfaqen bazë derisa shtresa e jashtme e trashë parandalon shtrembërimin.

Mengjes përplot vlera ushqyese ose drekë e përzemërt, tani edhe më e shëndetshme!

Sepse Delimano Stone Forte sipqrfaqja është ekstremisht e lëmuar dhe jo-poroze, juve ju nevojitet vetëm një pikë vaj për ta lemuar të gjithë tiganin. Tigani gjithashtu ka përçueshmëri të mirë të nxehtësisë dhe veti të ruajtjes së nxehtësisë që sigurojnë përgatitjen e ushqimit ngadalë derisa aromat dhe vlerat ushqyese të qëndrojnë brenda ushqimit.

Një pamje moderne, e sofistikuar që i shton një prekje të këndshme çdo kuzhine

E zhvilluar me efektin modern të gurit në stilin Italian si një zëvendësim për Delimano Ceramica Prima dhe Prima + linjat. Me një dizajn të ri modern përmban veshjen e jashtme atraktive prej smaltit silikon që i përshtatet veshjes së brendshme me efekt prej guri me minerale të përforcuara.

Informata shtese

Detaje teknike

Materiali bazë: alumin bazë i farkëtuar me veshjen e jashtme smalt silikoni

Pjesa e jashtme: Delimano Stone Forte eko-miqësore dhe e qëndrueshme, veshje me minerale të përforcuara.

Vetitë e materialeve

  • PFOA I pastër

Mirëmbajtja: Pastrim i sigurt në enëlarëse

Madhësi me diametër: 20, 24, 28 cm.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star