Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tavë qelqi Royal Supreme Small

Photo
Video

Jo vetëm që duket e mrekullueshme, por kjo tavë qelqi do t’ju sigurojë edhe rezultate të mrekullueshme në çdo recetë! E punuar nga qelqi borosilikat dhe me veshje jo-ngjitëse PPG Xylan, kjo tavë ju mundëson të gatuani me pak vaj dhe ushqimi nuk ngjitet. Tava është e sigurtë për t’u përdorur në furrë, mikrovalë dhe enëlarëse. Ne set përfshihet një tavë Royal 0.8l dhe një kapak bambuje.

Tavë qelqi Royal Supreme Small
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: Mbi 2 muaj.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Informata shtesë
Më shumë

Jo vetëm që duket e mrekullueshme, por kjo tavë qelqi do t’ju sigurojë edhe rezultate të mrekullueshme në çdo recetë! E punuar nga qelqi borosilikat dhe me veshje jo-ngjitëse PPG Xylan, kjo tavë ju mundëson të gatuani me pak vaj dhe ushqimi nuk ngjitet. Tava është e sigurtë për t’u përdorur në furrë, mikrovalë dhe enëlarëse. Ne set përfshihet një tavë Royal 0.8l dhe një kapak bambuje.

Më shumë
Përshkrimi

Materiale cilësore dhe dizajn unik

Shijoni tava tradicionale apo ushqime të ndryshme furre, të gatuara në këtë tavë unike qelqi, me madhësi kompakte (0.8l). Ideale për kuzhinierët me përvojë dhe ata të rinj, ky set mund të përdoret për ta gatuar, servuar dhe ruajtur ushqimin.

Tavë qelqi Royal Supreme Small

Perfekte kur doni të gatuane porcione të vogla

Kjo tavë kompakte vjen bashkë me një kapak bambuje që i përshtatet tavës. Ky set është ideal kur keni nevojë të gatuani porcione më të vogla (për çifte), të ngrohni ushqim apo të përgaistni ndonjë ëmbëlsirë.

Pasi ta keni përgatitur ushqimin, tavën mund ta vendosni në tavolinë dhe kapaku i sheshtë prej bambuje ju shërben si mbajtës, për ta mbrojtur tavolinën nga nxehtësia.

Tavë qelqi Royal Supreme Small

Enë qelqi me cilësi premium

Ena është e punuar nga qelqi borosilikat, kombinuar me veshje jo-ngjitëse PPG Xylan, të cilat janë tërësisht rezistente ndaj gërvishtjes, shumë të qëndrueshme dhe e mbajnë nxehtësinë më shumë se sa metali. Andaj kjo tavë është perfekte edhe për ta servuar ushqimin, sepse e mban të ngrohtë.

Veshja jo-ngjitëse PPG Xylan siguron një sipërfaqe të lëmuar, e cila parandalon ngjitjen e ushqimit. Në këtë mënyrë, ju mund të gatuani shujta më të shëndetshme, duke përdorur më pak vaj. Pastaj, edhe pastrimi i enës është më i lehtë.

Tavë qelqi Royal Supreme Small

Nga frigoriferi në furrë, nga furra në tavolinë

Kjo tavë qelqi është rezistente ndaj të ftohtit dhe nxehtësisë, andaj ju mund ta transferoni ushqimin e mbetur nga frigoriferi në mikrovalë apo furrë, dhe pastaj direkt në tavolinë.

Pasi ta keni shijuar ushqimin, tavën e thellë dhe të cekët mund t’i lani në enëlarëse. Po ashtu, lehtësisht mund ta lani edhe me dorë, falë sipërfaqes jo-ngjitëse. Tabakun prej bambuje mund ta shpërlani apo fshini me një leckë të lagur dhe ta lini të thahet.

Tavë qelqi Royal Supreme Small
Informata shtesë

Në set përfshihen:

  • 1 tavë kompakte (kapacitet 0,8l, dimensionet: 23x15x4 cm),
  • 1 kapak bambuje 23 cm - mund ta përdorni si kapak, dërrasë për prerje apo mbajtëse për tavë.
Tavë qelqi Royal Supreme Small

Info shtesë

  • Tava mund të pèrdoret në furrë / mikrovalë deri në 230°C (pa kapakun prej bambuje)
  • Nuk përmbajnë PFOA
  • Mund të lahet në enëlarëse (vetëm tava)
  • Mund të përdoret për ta ruajtur ushqimin në frigorifer
  • E punuar nga qelqi borosilikat cilësor
Tavë qelqi Royal Supreme Small

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi