Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

BLACK FRIDAY PO MBARON!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga zbritjet më të mëdha të vitit!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tavë qelqi Royal Supreme 4në1

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Jo vetëm që duken të mrekullueshme, por këto tava qelqi do t’ju sigurojë edhe rezultate të mrekullueshme në çdo recetë! Të punuara nga qelqi borosilikat dhe me veshje jo-ngjitëse PPG Xylan, këto tava ju mundësojnë të gatuani me pak vaj dhe ushqimi nuk ngjitet. Janë të sigurta për t’u përdorur në furrë, mikrovalë dhe enëlarëse. Seti përmban 2 tava (2.8l dhe 0.8l) si dhe dhe nga një kapak / tabak bambuje për secilën tavë.

Tavë qelqi Royal Supreme 4në1
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Jo vetëm që duken të mrekullueshme, por këto tava qelqi do t’ju sigurojë edhe rezultate të mrekullueshme në çdo recetë! Të punuara nga qelqi borosilikat dhe me veshje jo-ngjitëse PPG Xylan, këto tava ju mundësojnë të gatuani me pak vaj dhe ushqimi nuk ngjitet. Janë të sigurta për t’u përdorur në furrë, mikrovalë dhe enëlarëse. Seti përmban 2 tava (2.8l dhe 0.8l) si dhe dhe nga një kapak / tabak bambuje për secilën tavë.

Më shumë
Përshkrimi

Materiale cilësore dhe dizajn unik

Shijoni tava tradicionale apo ushqime të ndryshme furre, të gatuara në këto tava unike qelqi. Ideale për kuzhinierët me përvojë dhe ata të rinj, ky set mund të përdoret për ta gatuar, servuar dhe ruajtur ushqimin. Tava e madhe ka kapacitet 2.6l dhe tava e vogel 0.8l, pra ju mund ta përgatisni një tavë të shijshme me mish, shoqëruar me patate apo perime, për krejt familjen! Falë dizajnit unik, tava do t’i shtojë një pamje më unike tavolinës suaj të ngrënies.

Tavë qelqi Royal Supreme 4në1

Set 4në1 për çdo recetë gatimi

Ky set nga linja Royal Supreme përmban 4 enë/aksesorë kuzhine:

 • Tavë qelqi Royal Supreme 4në1

  Tava e madhe

  Me kapacitet 2.6l, e përshtatshme për lazanja, mish, makarona, perime dhe jo vetëm.

 • Tavë qelqi Royal Supreme 4në1

  Tava e vogël

  Me kapacitet 0.8l, e përshtatshme për të përgatitur porcione më të vogla dhe garnitura.

 • Tavë qelqi Royal Supreme 4në1

  Tabaka bambuje për secilën tavë

  2 kapaka për t’i mbuluar tavat (jo në furrë) apo për t’i përdorur si dërrasë për prerje.

Enë qelqi me cilësi premium

Ena është e punuar nga qelqi borosilikat, kombinuar me veshje jo-ngjitëse PPG Xylan, të cilat janë tërësisht rezistente ndaj gërvishtjes, shumë të qëndrueshme dhe e mbajnë nxehtësinë më shumë se sa metali. Andaj kjo tavë është perfekte edhe për ta servuar ushqimin, sepse e mban të ngrohtë.

Veshja jo-ngjitëse PPG Xylan siguron një sipërfaqe të lëmuar, e cila parandalon ngjitjen e ushqimit. Në këtë mënyrë, ju mund të gatuani shujta më të shëndetshme, duke përdorur më pak vaj. Pastaj, edhe pastrimi i enës është më i lehtë.

Tavë qelqi Royal Supreme 4në1

Nga frigoriferi në furrë, nga furra në tavolinë

Kjo tavë qelqi është rezistente ndaj të ftohtit dhe nxehtësisë, andaj ju mund ta transferoni ushqimin e mebtur nga frigoriferi në mikrovalë apo furrë, dhe pastaj direkt në tavolinë.

Pasi ta keni shijuar ushqimin, tavën e thellë dhe të cekët mund t’i lani në enëlarëse. Po ashtu, lehtësisht mund t’i lani edhe me dorë, falë sipërfaqes jo-ngjitëse.

Tavë qelqi Royal Supreme 4në1
Informata shtesë

Në set përfshihen:

 • Tava e madhe (kapaciteti 2.6l, dimensionet: 35x22x5cm),
 • Tabak bambuje 35 cm,
 • Tava e vogël kapacitet 0.8l, dimensionet: 23x15x4cm),
 • Tabak bambuje 23 cm.
Tavë qelqi Royal Supreme 4në1

Info shtesë

 • Të dy tavat mund të pèrdoren në furrë / mikrovalë deri në 230°C (pa tabakat e bambusë)
 • Nuk përmbajnë PFOA
 • Tavat mund të lahen në enëlarëse
 • Mund të përdoren për ta ruajtur ushqimin në frigorifer
 • Tavat janë të punuara nga qelqi borosilikat cilësor
Tavë qelqi Royal Supreme 4në1

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star