Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tavë qelqi Royal Supreme Large

Photo
Video

Jo vetëm që duket e mrekullueshme, por kjo tavë qelqi do t’ju sigurojë edhe rezultate të mrekullueshme në çdo recetë! E punuar nga qelqi borosilikat dhe me veshje jo-ngjitëse PPG Xylan, kjo tavë dy pjesëshe ju mundëson të gatuani me pak vaj dhe ushqimi nuk ngjitet. Tava është e sigurtë për t’u përdorur në furrë, mikrovalë dhe enëlarëse. Mund të përdoret si tavë e thellë (tava e madhe 4.3L), si tepsi (tava e cekët 2.2L) apo si tavë me kapak (të dyjat bashkë 6.5L).

Tavë qelqi Royal Supreme Large
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 8-22 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Informata shtesë
Më shumë

Jo vetëm që duket e mrekullueshme, por kjo tavë qelqi do t’ju sigurojë edhe rezultate të mrekullueshme në çdo recetë! E punuar nga qelqi borosilikat dhe me veshje jo-ngjitëse PPG Xylan, kjo tavë dy pjesëshe ju mundëson të gatuani me pak vaj dhe ushqimi nuk ngjitet. Tava është e sigurtë për t’u përdorur në furrë, mikrovalë dhe enëlarëse. Mund të përdoret si tavë e thellë (tava e madhe 4.3L), si tepsi (tava e cekët 2.2L) apo si tavë me kapak (të dyjat bashkë 6.5L).

Më shumë
Përshkrimi

Materiale cilësore dhe dizajn unik

Shijoni tava tradicionale apo ushqime të ndryshme furre, të gatuara në këtë tavë unike qelqi, me madhësi mesatare. Ideale për kuzhinierët me përvojë dhe ata të rinj, ky set mund të përdoret për ta gatuar, servuar dhe ruajtur ushqimin. Të dy tavat bashkë, kanë kapacitet 6.5l, pra ju mund ta përgatisni një tavë me pulë e oriz apo çfarëdo shujte për krejt familjen! Falë dizajnit unik, tava do t’i shtojë një pamje më unike tavolinës suaj të ngrënies.

Tavë qelqi Royal Supreme 2në1

Set 2në1 për çdo recetë gatimi

Ky set nga linja Royal Supreme përmban 2 enë kuzhine:

 • Tavë qelqi Royal Supreme 2në1

  Tava e thellë (4.3l), e përshtatshme për lazanja, mish, bukë, makarona, perime dhe jo vetëm.

 • Tavë qelqi Royal Supreme 2në1

  Tava e cekët (2.2l), për patate apo perime të pjekura.

 • Tavë qelqi Royal Supreme 2në1

  Përdorni të dy tavat bashkë, për ushqimet të cilat ju duhet t’i mbuloni gjatë gatimit.

Enë qelqi me cilësi premium

Ena është e punuar nga qelqi borosilikat, kombinuar me veshje jo-ngjitëse PPG Xylan, të cilat janë tërësisht rezistente ndaj gërvishtjes, shumë të qëndrueshme dhe e mbajnë nxehtësinë më shumë se sa metali. Andaj kjo tavë është perfekte edhe për ta servuar ushqimin, sepse e mban të ngrohtë.

Veshja jo-ngjitëse PPG Xylan siguron një sipërfaqe të lëmuar, e cila parandalon ngjitjen e ushqimit. Në këtë mënyrë, ju mund të gatuani shujta më të shëndetshme, duke përdorur më pak vaj. Pastaj, edhe pastrimi i enës është më i lehtë.

Tavë qelqi Royal Supreme 2në1

Nga frigoriferi në furrë, nga furra në tavolinë

Kjo tavë qelqi është rezistente ndaj të ftohtit dhe nxehtësisë, andaj ju mund ta transferoni ushqimin e mebtur nga frigoriferi në mikrovalë apo furrë, dhe pastaj direkt në tavolinë.

Pasi ta keni shijuar ushqimin, tavën e thellë dhe të cekët mund t’i lani në enëlarëse. Po ashtu, lehtësisht mund t’i lani edhe me dorë, falë sipërfaqes jo-ngjitëse.

Tavë qelqi Royal Supreme 2në1
Informata shtesë

Në set përfshihen:

 • Tava e thellë (kapacitet 4.3l, dimensionet: 36x29x9cm),
 • Tava e cekët (kapacitet 2.2l, dimensionet: 36x22x5cm).
Tavë qelqi Royal Supreme 2në1

Info shtesë

 • Të dy tavat mund të pèrdoren në furrë / mikrovalë deri në 230°C
 • Nuk përmbajnë PFOA
 • Mund të lahen në enëlarëse
 • Mund të përdoren për ta ruajtur ushqimin në frigorifer
 • Të punuara nga qelqi borosilikat cilësor
Tavë qelqi Royal Supreme 2në1

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi