Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Robot kuzhine Deluxe Pro Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Roboti i kuzhinës Deluxe Pro është pajisja që ju duhet për të përgatitur brumëra të përsosur dhe jo vetëm. Roboti ka një motor me fuqi 1000W, 8 nivele të shpejtësisë dhe funksionin Pulse. Mund të përziejë përbërës të ndryshëm, duke filluar nga vezët, kremërat, brumi për ëmbëlsira, pica, bukë dhe pjekurina të tjera. Seti përfshin: pajisjen bazë, enën prej çeliku inox 5.5l, 3 aksesorë për përzierje dhe kapakun mbrojtës.

Robot kuzhine Deluxe Pro Delimano
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Roboti i kuzhinës Deluxe Pro është pajisja që ju duhet për të përgatitur brumëra të përsosur dhe jo vetëm. Roboti ka një motor me fuqi 1000W, 8 nivele të shpejtësisë dhe funksionin Pulse. Mund të përziejë përbërës të ndryshëm, duke filluar nga vezët, kremërat, brumi për ëmbëlsira, pica, bukë dhe pjekurina të tjera. Seti përfshin: pajisjen bazë, enën prej çeliku inox 5.5l, 3 aksesorë për përzierje dhe kapakun mbrojtës.

Më shumë
Përshkrimi

Motor i fuqishëm edhe për brumërat më të trashë

Roboti Deluxe Pro është dizajnuar që të jetë ndihmësi juaj në kuzhinë. Përzieni në mënyrë profesionale kremërat dhe brumërat e ndryshëm, pa pasur nevojë t'i lodhni duart. Vetëm vendosni përbërësit në enë, zgjedheni aksesorin përkatës, nivelin e shpejtësisë, dhe lëreni robotin ta bëjë punën e vet. Ky robot përzien në mënyrë të përsosur duke filluar nga vezët e deri te brumërat më të trasha.


Roboti ka 8 nivele shpejtësie dhe funksionin pulse, tre aksesorë për përzierje dhe kapakun mbrojtës, i cili parandalon spërkatjen e ushqimit, duke ju kursyer nga rrëmuja.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro

3 akesorë për përzierje

Roboti Deluxe Pro vjen me tre aksesorë që ju duhen për gatime të ndryshme dhe përzierje të përsosur, duke filluar nga kremërat më të lëngshme e deri te brumërate trasha. Për më tepër, akesosorët pastrohen lehtë dhe parandalojnë ngjitjen

 • Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro
  Për brumë ëmbëlsirash
 • Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro
  Për rrahjen e vezëve dhe masave për krem
 • Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro
  Për brumëra

 

 

Shtoni përbërës gjatë përzierjes

Gatimi është i lehtë dhe argëtues me robotin Deluxe Pro. Nuk keni nevojë t'i lodhni duart, vetëm i shtoni përbërësit dhe zgjedhni shpejtësinë. Po ashtu, ju mund të shtoni përbërës edhe gjatë përzierjes, pa e ndërprerë pajisjen. Roboti ka një pjesë të hapur në të cilën lehtësisht mund t'i shtoni përbërësit sipas nevojës.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro

 

Përzierje e përsosur

Gjatë përzierjes, aksesorët rrotullohen/lëvizin në formë planetare, që do të thotë se e përshijnë çdo pjesë të enës dhe asnjë përbërës nuk mbetet pa u përzier. Po ashtu, ju mund ta kontrolloni saktë nivelin e shpejtësisë, për të formuar masa/brumëra të përsosur.

Delimano Platinum Kitchen Robot Deluxe Pro

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!