Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Robot kuzhine Perla Delimano

Photo
Video
-39%

Roboti i kuzhinës Perla është dizajnuar që të jetë ndihmësi juaj për gatime profesionale! Me një motor të fuqishëm prej 600W dhe me 7 nivele të shpejtësisë, mund të përziejë përbërës të ndryshëm, duke filluar nga të bardhët e të kuqët e vezës e deri te brumrat më të trasha. Ka 3 shtojca për përzierje, kapakun mbrojtës, lugën dhe enën prej çelikut inox, me kapacitet 4L.

Robot kuzhine Perla Delimano

Çmimi i rregullt: 139,98 €


Çmimi special: 84,90 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Roboti i kuzhinës Perla është dizajnuar që të jetë ndihmësi juaj për gatime profesionale! Me një motor të fuqishëm prej 600W dhe me 7 nivele të shpejtësisë, mund të përziejë përbërës të ndryshëm, duke filluar nga të bardhët e të kuqët e vezës e deri te brumrat më të trasha. Ka 3 shtojca për përzierje, kapakun mbrojtës, lugën dhe enën prej çelikut inox, me kapacitet 4L.

Më shumë
Përshkrimi

Ndihmësi juaj për gatime profesionale

Përzieni në mënyrë profesionale kremërat dhe brumërat e ndryshëm, pa pasur nevojë t'i lodhni duart. Vendosni përbërësit në enë, zgjedheni aksesorin përkatës, nivelin e shpejtësisë, dhe lëreni robotin ta bëjë punën e vet.

Përgatisni brumëra të përsosur për pica, bukë ose ëmbëlsira, kremëra të ndryshëm, apo tundni vezët për omëleta të shijshme. Dhëmbëzorët rrotullohen në formë planetare, duke prekur çdo pjesë të enës, në mënyrë që secili përbërës të përzihet. Prandaj, me këtë robot kuzhine, ju përgatisni masa perfekte për ushqimet tuaja.

Për më tepër, pajisja ka një kapak mbrojtës, i cili nuk lejon brumin apo kremin të spërkatet. Në këtë mënyrë, mban kuzhinën tuaj të pastër, duke ju kursyer nga rrëmuja.

Roboti i kuzhinës përmban:

 • Pajisjen bazë me fuqi 600W dhe 7 nivele të shpejtësisë
 • Ena prej çeliku inox me kapacitet 4 litra
 • Aksesor për përzierjen e brumit të trashë
 • Aksesor për përzierjen e brumit të ëmbëlsirave
 • Aksesor për rrahjen e vezëve
 • Lugën për përzierje
 • Kapakun mbrojtës i cili nuk lejon spërkatjen

Pse duhet ta keni robotin Perla:

 • Praktik dhe i lehtë për përdorim
 • Përzierje të përsosur
 • Materiale cilësore
 • Shumë-funksional
 • Nuk shkakton rrëmujë

Me pak fjalë, Roboti i kuzhinës - Perla, i duhet çdo kuzhine. Jo vetëm që do t'ua lehtësojë punën në kuzhinë, por ju mundëson të përgatisni brumëra dhe kremëra të përsosur për ushqime sa më të shijshme.

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Adonida

www.delimano-ks.com

Super
Shum i mire.Kisha pas deshir me pas nje te tille.

1 Produkte

Rri n'shpi, blej sigurt online