Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Blender Perla Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Ekstraktuesi Perla është pajisja që ju duhet drejt një jetë të shëndetshme. Ka një madhësi të vogël, falë së cilës mund ta merrni me vete kudo. Përgatisni smoothie apo pije të tjera të shëndetshme në shtëpi, zyre, udhëtime apo kudo që jeni. Për më tepër, pajisja ka edhe një shishe sportive 600ml. Është kaq e thjeshtë: përgatite smoothien dhe merre me vete! Fuqia e pajisjes: 300W.

Blender Perla Delimano
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ekstraktuesi Perla është pajisja që ju duhet drejt një jetë të shëndetshme. Ka një madhësi të vogël, falë së cilës mund ta merrni me vete kudo. Përgatisni smoothie apo pije të tjera të shëndetshme në shtëpi, zyre, udhëtime apo kudo që jeni. Për më tepër, pajisja ka edhe një shishe sportive 600ml. Është kaq e thjeshtë: përgatite smoothien dhe merre me vete! Fuqia e pajisjes: 300W.

Më shumë
Përshkrimi

Ushqehu shëndetshëm kudo që je

Kurrë s’ka qenë më e lehtë të ushqeheni shëndetshëm! Blenderi Perla ka fuqi 300W, madhësi kompakte, tehe prej çeliku inox dhe mund ta përdorni thuajse kudo: në shtëpi, në zyre, në pushime etj. Për më tepër, ka një shishe sportive me kapacitet 600ml dhe kapak, e cila mund të hiqet nga pajisja dhe të merret me veti.

Është kaq e thjeshtë: përgatiteni smoothien e preferuar direkt në shishe, mbylleni shishen dhe merreni me vete! Kjo pajisje ju kursen nga rrëmuja, dhe ju kursen kohë po ashtu!

Jo vetëm për smoothie

Blenderin Perla, pos për smoothie, mund ta përdorni edhe për të përgatitur/përzier krem për akullore, ushqim për bebe, lëgje të ndryshme, madje edhe qull për pallaqinka. Por duhet ta keni parasysh që pajisja dhe shishja ka kapacitet më të vogël (600ml) andaj edhe masa e ushqimeve që përgatisni nuk duhet të jetë shumë e madhe.

Pse është i përsosur mini blenderi Perla:

  • Mund ta përdorni për të ekstraktuar apo përzier pemë, perime, jogurt, akullore etj.
  • Funksionon me prekjen e një butoni
  • Është pajisje kompakte, lehtësisht mund ta merrni me vete
  • Ka shishe me kapak, e cila mund të hiqet nga pajisja dhe të merret me vete
  • Pastrohet shumë lehtë, shishja dhe kapaku mund të lahen edhe në enëlarëse
  • Pajisja ka tehe prej çeliku inox dhe fuqi 300W

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!