Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday - Early Bird

 

 

-70%
Vlen vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Grirëse mishi Perla Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Grirësja e mishit Perla është pajisja e përsosur për ta përgatitur apo bluar mishin e freskët. Ka një motor të fuqishëm prej 1800W, i cili mund të përpunojë deri në 0.kg mish të bluar imët ose trashë për vetëm 1 minutë. Kjo pajisje vjen edhe me aksesorin për suxhuk shtëpie, aksesorin për shtyrjen e ushqimit dhe ka funksionin e kthyeshëm në rast se ngecet diçka. Ka dizajn kompakt, operon me zhurmë të vogël, mirëmbahet dhe pastrohet lehtë.

Grirëse mishi Perla Delimano
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
Më shumë

Grirësja e mishit Perla është pajisja e përsosur për ta përgatitur apo bluar mishin e freskët. Ka një motor të fuqishëm prej 1800W, i cili mund të përpunojë deri në 0.kg mish të bluar imët ose trashë për vetëm 1 minutë. Kjo pajisje vjen edhe me aksesorin për suxhuk shtëpie, aksesorin për shtyrjen e ushqimit dhe ka funksionin e kthyeshëm në rast se ngecet diçka. Ka dizajn kompakt, operon me zhurmë të vogël, mirëmbahet dhe pastrohet lehtë.

Më shumë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!