Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dormeo White Sales

Dormeo White Sales - Zbritje deri në 60%

Nxito dhe përfito i pari nga OFERTAT MË TË MIRA!

deri -60%
 
[banner_timer]
 

Ibrik elektrik Perla Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-50%

Përgatisni ujë të ngrohtë apo të vluar për kafe, çaj dhe gatime të ndryshme. Kurseni kohë dhe energji me ibrikun elektrik Perla. I punuar me materiale cilësore dhe me një dizajn elegant që i përshtatet çdo kuzhine. Pasi ta ketë vluar ujin, pajisja fiket automatikisht. Ka një kapacitet prej 1.5 L dhe fuqi deri në 2200W.

Ibrik elektrik Perla Delimano

Çmimi i rregullt: 39,98 €


Çmimi special: 19,99 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Përgatisni ujë të ngrohtë apo të vluar për kafe, çaj dhe gatime të ndryshme. Kurseni kohë dhe energji me ibrikun elektrik Perla. I punuar me materiale cilësore dhe me një dizajn elegant që i përshtatet çdo kuzhine. Pasi ta ketë vluar ujin, pajisja fiket automatikisht. Ka një kapacitet prej 1.5 L dhe fuqi deri në 2200W.

Më shumë
Përshkrimi

Kurseni kohë dhe energji

Ibriku Perla ka fuqi deri në 2200W dhe kapacitet për ujë prej 1,5 litrash. Ju mund të vloni ujë për çaj, kafe dhe jo vetëm! Po ashtu mund ta përdorni këtë pajisje edhe për të ngrohur apo vluar ujë për gatime të ndryshme, si makarona, oriz, perime etj. Në këtë mënyrë, kurseni kohë dhe energji.

Pajisja ka një element të fshehur të nxehtësisë, i cili nuk lejon grumbullimin e mineraleve të padëshiruara. Për t’ju mundësuar përdorim sa më të sigurtë, fiket automatikisht pasi ta ketë vluar ujin.

Ibriku mund të hiqet nga baza, për ta mbushur apo zbrazur ujin. Për më tepër, me një dizajn praktik dhe elegant, përshtatet me çdo kuzhinë.

I përsosur për çdo kuzhinë, sepse:

  • E vlon ujin shpejt dhe lehtë
  • Filter të lëvizhëm, për t'ju siguruar ujë sa më të pastër
  • Nuk lejon grumbullimin e materialeve të padëshiruara
  • Kabllo 70 cm, e cila mund të paloset nën bazë
  • Bazë të rrotullueshme deri në 360°, mund të përdoret me dorën e majtë ose të djathtë
  • Ibriku mund të hiqet nga baza, për përdorim më të lehtë
  • Fuqi deri në 2200W, kapacitet për ujë deri në 1.5L
  • Treguesin e jashtëm për sasinë/nivelin e ujit

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Disa dyqane janë duke punuar me orar të shkurtuar!

Blej sigurt nga shtëpia!