Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Grill & Toster Perla Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-60%
Përgatisni sanduiçë, tosta të shijshëm, bukë të thekur, piqni mishëra, perime dhe jo vetëm! Të gjitha këto, në një pajisje: Grill & Toster Perla. Kjo pajisje mund të përdoret si toster, si skarë e mbyllur dhe skarë e hapur. Hapet deri në 180 shkallë, nëse doni ta përdorni si skarë të hapur. Ka fuqi 2000W. Pastrohet lehtë dhe shpejt.
Grill & Toster Perla Delimano

Çmimi i regullt: 99,90 €


Çmimi Special: 39,96 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë
Përgatisni sanduiçë, tosta të shijshëm, bukë të thekur, piqni mishëra, perime dhe jo vetëm! Të gjitha këto, në një pajisje: Grill & Toster Perla. Kjo pajisje mund të përdoret si toster, si skarë e mbyllur dhe skarë e hapur. Hapet deri në 180 shkallë, nëse doni ta përdorni si skarë të hapur. Ka fuqi 2000W. Pastrohet lehtë dhe shpejt.
Më shumë
Përshkrimi

Ushqime skare

Këtë pajisje mund ta përdorni edhe si skarë të mbyllur, ose të hapur. Pajisja mund të hapet deri në 180 shkallë. Secila pllakë ka madhësi 29x23 cm, dhe mund të përgatisni ushqime skare për tërë familjen. Me këtë skarë, lehtësisht mund të piqni mishëra dhe perime të shijshme.

Po ashtu, pllakat kanë veshje rezistente ndaj ngjitjes së ushqimit, prandaj edhe pastrohen lehtë.

Përgatisni sanduiçë dhe tosta të shijshëm

Duke e përdorur si toster, ju mund të përgatisni sanduiçë apo tosta të ndryshëm. Po ashtu, mund ta përdorni për të thekur bukë. Me tosterin Perla, sanduiçët janë më të lezetshëm.

Pajisje shumë funksionale - i duhet çdo kuzhine:

  • Toster - për sanduiçë dhe tosta
  • Skarë e hapur dhe e mbyllur - për ushqime skare
  • Hapet deri në 180 shkallë Fuqi 2000W
  • Pllakat kanë veshje rezistente ndaj ngjitjes
  • Pllakat pastrohen lehtë, mund të lahen edhe në enëlarëse
  • E përshatshme për të përgatitur për tërë familjen

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star