Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Grirëse Perla Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Grirësja Perla ju mundëson t’i grini frutat, perimet apo përbërësit e tjerë më lehtë dhe më shpejtë. Kjo pajisje është shumë funksionale, andaj mund ta përdorni edhe për të copëtuar akullin apo për të përgatitur ushqim për foshnje. Grirësja ka motor me fuqi 300W, tehe të dyfishta prej çelikut inox dhe enën me kapacitet 1000 ml (për grirje mund të përdoret vetëm deri në 600ml).

Grirëse Perla Delimano
33,98 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Grirësja Perla ju mundëson t’i grini frutat, perimet apo përbërësit e tjerë më lehtë dhe më shpejtë. Kjo pajisje është shumë funksionale, andaj mund ta përdorni edhe për të copëtuar akullin apo për të përgatitur ushqim për foshnje. Grirësja ka motor me fuqi 300W, tehe të dyfishta prej çelikut inox dhe enën me kapacitet 1000 ml (për grirje mund të përdoret vetëm deri në 600ml).

Më shumë
Përshkrimi

Grirëse shumë funskionale - pajisja që i duhet kuzhinës suaj

Grini dhe copëtoni frutat, perimet apo përbërës të tjerë, për sallata, salca, erëza apo gatime të tjera. Përgatitni ushqime të freskëta perimesh për më të vegjlit tuaj. Për më tepër, përdoreni edhe për të copëtuar akullin, sepse kjo pajisje është e përsosur.

Me grirësen Perla, procesi i gatimit është argëtues, i lehtë dhe i shpejtë.

Kjo grirëse është e përsosur, sepse:

  • E gjithanshme - grin/bluan, copëton, përzien (madje mund të përdoret si mini-ekstraktues)
  • E fuqishme - ka tehe të dyfishta dhe motor me fuqi 300W. Mund të përdoret me një ose dy palë tehe.
  • Më shumë ushqim në pak kohë - Grirësja ka një enë 1 l (por për grirje mund ta përdorni deri në 600 ml) dhe tehe të dyfishta, të cilat ju mundësojnë ta përpunoni më shpejt ushqimin, duke ju kursyer kohën dhe mundin.
  • Për të gjitha ushqimet - copëtoni apo grini fruta, perime, arra, lajthi, etj.
  • Materiale cilësore - Tehe të dyfishta dhe të mbrehta, nga çeliku inox.
  • E lehtë për t’u përdorur - Vendosni përbërësit në enë, mbylleni dhe grini, copëtoni dhe përzieni duke prekur butonin përkatës.
  • Pastrohet lehtë - Ena e plastikës mund të lahet në enëlarëse.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star