Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Nutribullet® GOLD Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

NutriBullet nuk është si çdo blender tjetër. Kombinimi unik i fuqisë së tij me fuqi motorike 600-Wat, thikës shpërbërëse unike dhe veprimeve ciklonike të patentuara ju mundëson të merrni edhe lëndet më të fshehura dhe më ushqyese të çdo përbërësi. Tani ju mund të përgatitni smoothie të shijshme dhe nutriblasts që do të ju bëjnë të ndiheni më mirë. Vëllimi i gotave: 0,7L.

12 ditë detox me NutriBullet
Nutribullet® GOLD Delimano
109,90 €
Çmimi me këste: 6 x 18.32
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Informata shtese
Më shumë

NutriBullet nuk është si çdo blender tjetër. Kombinimi unik i fuqisë së tij me fuqi motorike 600-Wat, thikës shpërbërëse unike dhe veprimeve ciklonike të patentuara ju mundëson të merrni edhe lëndet më të fshehura dhe më ushqyese të çdo përbërësi. Tani ju mund të përgatitni smoothie të shijshme dhe nutriblasts që do të ju bëjnë të ndiheni më mirë. Vëllimi i gotave: 0,7L.

Më shumë
Detajet e Produktit

Përmirëso shëndetin tuaj!

Delimano Nutribullet me ngjyrë ari është aq i mirë sa vetë ari. Është shumë më shumë se një blender i zakonshëm. Ekstraktuesi i tij i fuqishëm dhe rrotullimet e tij e bëjnë të mundur ekstraktimin e të gjithë vlerave ushqyese të frutave dhe perimeve, duke i zbërthyer ato në maksimum. Kjo ndihmon trupin tuaj të marrë të gjitha vitaminat dhe mineralet e rëndësishme dhe menjëherë ta ndjeni efektin e këtyre elementeve të shëndetshme që trupit tuaj i nevojiten për të jetuar shëndetshëm. Ndjeheni më energjetik, me metabolizëm të përmirësuar duke u kujdesur për shëndetin tuaj me Nutribullet!

Ekstraktuesi i lëndëve ushqyese quhet Nutribullet

Ekstraktimi i lëndëve ushqyese është arsyeja kryesore që e dallon Nutribullet-in me aparatët e tjerë. Me ekstraktuesin e tij, tehet e mprehta dhe fuqia e motorit 600-wat, Nutribulleti shëndrron të gjitha perimet, frutat, bërthamat, dhe ushqimet e tjera në ushqime të lëngshme me vlera ushqyese të paimagjinueshme për trupin tuaj. Për ta shijuar jetën në maksimum, ju më parë duhet ta shijoni ushqimin.

Me Nutribullet ju mund të përgadisni smoothie të shijshme dhe shëndetshme në vetëm 3 hapa:

 • 1

  Shtoji të gjithë përbërësit në gotë

 • 1

  Rrotulloje

 • 1

  Gatuaj pallaqinka me Tiganin Elektrik për Pallaqinka

Liro imagjinatën tuaj, gatuaj pallaqinka të ndryshme

Me Nutribullet Gold, ju mund të gatuani brum pallaqinkash me konsistencë ideale me pak sheqer dhe yndyrna.

Gatuaj pallaqinka të shëndetshme me NutriBullet. Shto fruta dhe perime në brumin tuaj dhe bëje më të shëndetshëm dhe me shumë ngjyra. Bëj pallaqinka pa qumësht, pa gluten dhe pa vezë. Shto fara Chia, kakao, miell tërshëre, apo fruta të thata për të përmirësuar shijen. Nutribullet Gold dhe Tigani Elektrik për Pallaqinka nga Delimano janë kombinimi perfekt për të filluar dietën tuaj, lironi trupin nga toksinat & niveli i lartë i sheqerit, dhe konsumoni alkaline, ushqim anti inflamator në mënyrë të lehtë dhe të shijshme.

Ngjyrë roze me panxhar

Ngjyrë të gjelbër me spinaq

Nutribullet është shumë më shumë se një blender i zakonshëm në treg. Me Nutribullet ju gjithashtu mund të përgadisni edhe:

Smoothie

Sos

Salcë

Kremëra

Akullore

Brum pallaqinkash

Ushqim bebesh

Supa të ftohta

Lëngje

Bluarje të frutave të thata

Koktej

dhe shumë më shumë...

 • Smothie

 • Sos

 • Salcë

 • Kremëra

 • Akullore

 • Brum për pallaqinka

 • Ushqim bebesh

 • Supë të ftohtë

 • Lëngje

 • Fruta të thata të bluara

 • Koktej

 • dhe shumë më shumë...

Informata shtese

Si funksionon?

Sektreti i nutribullet qëndron tek motorri i cili është 600 wat dhe krijon një përzjerje në formë cikloni duke bërë që ushqimini të shpërbëhet në kokrriza të vogla.

Kur shpërbëhen ushqimet ajo që është më e rëndësishmja është fuqia dhe teknologjija e prerjes. Kombinimi i këtyre avanatazheve e bën Nutribullet një paisje unike e cila bën të mundur shndërrimin e ushqimeve në superushqime.

Kjo tekonologji do të bëjë të mundur copëtimin dhe bluarjen e ushqimeve sëbashku me farat dhe lëkurën e tyre - ndryshe nga shtrydhëset dhe grirëset.

Me Nutribullet ju do të shpërbëni dhe bluani. Shikoni se sa e thjeshtë është!

Në paisje nuk duhet të vendosni ushqime të nxehta, ju këshillojmë që përpara përdorimit të tyre ato duhet të lihen të ftohen.

Shpërbërja

Thika katërshe shpërbën të gjithë përbërësit në grimca të vogla.

  1. Vendosni përbërësit në gotën e madhe ose në gotën e vogël.
  1. Vendosni thikën katërshe.
  1. Vendosni gotën në paisjen bazë.Shtypeni gotën dhe rrotullojeni që të filloj punë.
  1. Ju mund të shikoni proçesin e shpërbërjes dhe ai do të jetë gati vetëm për pak sekonda!

Teknika e tundjes:

Ndonjëherë nëse ju e mbushni gotë me përbërës më shumë sesa duhet ose nuk vendosni sasinë e duhur të ujit, dendësia e përzjerjes do të rritet. Dhe përbërësit që ndodhen në majë të gotës do të kenë vështirësi për të arritur tek thika dhe nëse kjo do të marrë më shumë kohë ne kemi një mënyrë shumë të thjeshtë, thjeshtë hiqeni gotën nga paisja bazë dhe tundeni disa herë.

 1. Hiqni gotën sëbashku me thikën nga paisja bazë.
 2. Dhe tundeni atë siç tunden koktejlet. Më pas vendoseni sërisht në paisjen bazë.

Shumë e thjeshtë për tu pastruar

Një avantazh tjetër i Nutribullet është edhe mënyra e pastrimit që është shumë e thjeshtë. Duke qënë se pjesët janë të ndara nga njëra tjetra, ajo që ju duhet të bëni është thjeshtë ti lani me ujë dhe detergjent enësh. Gjithashtu pjeset e saj mund të lahen edhe në lavastovilje.

NutriBullet rekomandohet për:

 • Për të gjithë ata të cilët duan të jetojnë dhe ushqehen shëndetshem
 • Perfekte për vegjetarianët
 • Për familjet me fëmije të vegjël
 • Për njerëz aktiv
 • Për personat të cilët nuk ndjekin dieta të shëndetshme
 • Për personat të cilët kanë kolesterol të lartë
 • Për personat të cilët janë duke rikuperuar pas një sëmundje dhe duhet të përdorin dieta të shëndetshme

Informacione teknike rreth NutriBullet:

 • AC 220
 • 40V,0/60Hz
 • 20.000 rrotullime/minute
 • Diameteri i pjesës bazë: 13,5 cm
 • Lartesia e paisjes pa goten: 20 cm
 • Lartesia e gotes se madhe:17 cm
 • Diametri i gotave: 10,5 cm
 • Fuqia: 600-watt

Seti  përfshin:

 • 1 x Nutribullet Gold
 • 1 x gotë (0,7 l)
 • 1 x thikë extractor
 • 1 x Manual Përdorimi për Nutribullet
 • 1 x Nutribullet Pocket Nutritionist

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star