Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Thikë me 6 tehe MultiFresh

Photo
Video

Aksesor me 6 tehe të mbështjellura me titan (çelik inox) dhe me mini kupola, të punuara sipas konceptit japonez për thërrmim të imët dhe nxjerrje të lëndëve ushqyese. Mund të përdoret për ekstraktuesin MultiFresh.

Thikë me 6 tehe MultiFresh
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Aksesor me 6 tehe të mbështjellura me titan (çelik inox) dhe me mini kupola, të punuara sipas konceptit japonez për thërrmim të imët dhe nxjerrje të lëndëve ushqyese. Mund të përdoret për ekstraktuesin MultiFresh.

Më shumë
Përshkrimi

Një aksesor i çmuar në kuzhinën tuaj

Aksesor 6 tehe të veshura me titan & çelik inox, i cili mund të përdoret në pajisjen MultiFresh, për të ekstraktuar përbërës të ndryshëm. Me 6 tehe të fuqishme, ju mundëson t'i bluani apo ekstraktoni përbërësit shumë imët dhe t'i përzieni deri në përsosmëri.

Pse është kaq i veçantë ekstraktuesi MultiFresh?

MultiFresh është ekstraktues risi, i cili parandalon oksidimin dhe ruan më shumë vitamina dhe minerale të ushqimeve. Në këtë mënyrë ju mundëson të ushqeheni shëndetshëm dhe ta forconi sistemin imunitar. MultiFresh është pajisje 5në1 dhe mund të përdoret si: ekstraktues i zakonshëm, ekstraktues me vakum, pajisje për mbyllje me vakum, pajisje për zierje të supës dhe bluarës.

Lexo më shumë rreth ekstraktuesit MultiFresh këtu >>

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online