Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

KY ËSHTË BLACK FRIDAY

KY ËSHTË BLACK FRIDAY - Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

Shijoni zbritjet më të mëdha të vitit – deri në 70% më lirë!

 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Robot kuzhine Desire Delimano

Photo
Video

Me Robot kuzhine Desire, s’do të keni nevojë për shpatulë apo rrahëse manuale për brum – ky robot kuzhine do të jetë ndihmësi juaj për brumëra të përsosur! Ka fuqi 1800W, 10 shpejtësi, funksionin Pulse dhe një enë prej çeliku inox me kapacitet 6.5l, e cila mund të zërë deri në 3kg brum. Po ashtu, ka edhe 3 aksesorë të cilët mund t’i përdorni për brum, krem, vezë apo masa të ndryshme gatimi.

Black Friday - zbritjet më të mëdha të vitit!
Oferta vlen vetëm edhe
Robot kuzhine Desire Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Stock: 1
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Me Robot kuzhine Desire, s’do të keni nevojë për shpatulë apo rrahëse manuale për brum – ky robot kuzhine do të jetë ndihmësi juaj për brumëra të përsosur! Ka fuqi 1800W, 10 shpejtësi, funksionin Pulse dhe një enë prej çeliku inox me kapacitet 6.5l, e cila mund të zërë deri në 3kg brum. Po ashtu, ka edhe 3 aksesorë të cilët mund t’i përdorni për brum, krem, vezë apo masa të ndryshme gatimi.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatisni recetat e preferuara të brumit më shpejt dhe më lehtë

A jeni një kuzhinier i pasionuar pas recetave të brumit? Ju pëlqen të gatuani bukë, pica, kek apo ndonjë ëmbëlsirë tjetër? Pavarësisht a jeni fillestar apo profesionist, një mikser kuzhine është i domosdoshëm. Andaj, zgjedhni Robot kuzhine Desire dhe shihni se sa shpejt rrahë, përzien apo trazon përbërësit, për t’I kthyer në një masë perfekte për recetat tuaja.

Robot kuzhine Desire është gati të bëhet ndihmësi juaj në kuzhinë për festa, për fundjavë dhe kurdo që vendosni të përgatisni receta të shijshme.

Me një trup të qëndrueshëm alumini, motor të fuqishëm 1800W me veshje metali dhe enë XXL me kapacitet 6.5l, ky robot është gati t’ua lehtësojë procesin e përgatitjes për: bukë, pica, pite, kek, krem, vezë apo ëmbëlsira të ndryshme.

Delimano Kitchen Robot Desire

10 shpejtësi dhe enë XXL për 3 bukë

Ky robot kuzhine ka 10 nivele të shpejtësisë si dhe funksionin Pulse, për ta ndryshuar shpejtësinë e përzierjes nga e ngadalta në super të shpejtë me prekjen e një butoni.

Ena prej çeliku inox ka kapacitet 6.l, e mjaftueshme për brum nga deri në 3kg brum – apo 3 bukë mesatare në të njejtën kohë.

Delimano Kitchen Robot Desire

3 aksesorë të ndashëm

 • Aksesori për brum, me veshje jo-ngjitëse, për brum të përsosur;
 • Aksesor për krem dhe brum ëmbëlsirash, i punuar nga çeliku inox dhe alumini:
 • Aksesori për rrahje të vezëve apo kremit (me veshje jo-ngjitëse), në kombinim me rrotullimin sipas lëvizjes planetare, siguron që çdo përbërës në enë të përzihet mirë.
Delimano Kitchen Robot Desire

Materiale cilësore

Robot kuzhine Desire ka trup alumini, çka e bën një pajisje me të vërtetë të fuqishme. Stili, materialet, karakteristikat dhe performanca e bëjnë këtë robot ndër më cilësorët e llojit të vet. Trupi prej alumini po ashtu i siguron robotit qëndrueshmëri shtesë dhe absorbon vibrimet.

 • Delimano Kitchen Robot Desire
 • Delimano Kitchen Robot Desire
 • Delimano Kitchen Robot Desire

Dizajn kompakt dhe të qëndrueshëm

 • Dizajni i qëndrueshëm siguron që roboti të jetë stabil gjatë funksionimit dhe të ofrojë performancë për vite me radhë. Pasi të keni kryer punë, aksesorët, enën dhe kapakun mbrojtës mund t’i lani edhe në enëlarëse.
 • Falë kapakut mbrojtës, ju mund t’i përzieni më lehtë përbërësit, duke shmangur rrëmujën e spërkatjeve.
Delimano Kitchen Robot Desire
Specifikat Teknike
Dimensionet 40,5x24x36cm
Pesha 6,9kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.