Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale:

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale: PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Tigan & Grill elektrik 3në1 Delimano Joy

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
Me tiganin & grillin elektrik Delimano XXL 3në1 ju mund të përgatitni pallaqinka të shijshme për familjen tuaj, omletë ose mund ta përdorni si një skarë për ushqime të ndryshme. Sipërfaqja e saj jo-ngjitëse nxehet në mënyrë të barabartë dhe të shpejtë për të bërë mëngjes, drekë ose ëmbëlsirë të shpejtë. Ka fuqi prej 1200 W dhe një diametër prej 30 cm.
Tigan & Grill elektrik 3në1 Delimano Joy
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë
Me tiganin & grillin elektrik Delimano XXL 3në1 ju mund të përgatitni pallaqinka të shijshme për familjen tuaj, omletë ose mund ta përdorni si një skarë për ushqime të ndryshme. Sipërfaqja e saj jo-ngjitëse nxehet në mënyrë të barabartë dhe të shpejtë për të bërë mëngjes, drekë ose ëmbëlsirë të shpejtë. Ka fuqi prej 1200 W dhe një diametër prej 30 cm.
Më shumë
Përshkrimi

Një pajisje kuzhine të cilën e keni ëndërruar gjatë

Me tiganin & grillin Delimano XXL 3në1 mund të përgatitni pallaqinka super të shijshme, omëletë dhe madje edhe ta përdorni si një skarë. Bëni vezë të skuqura, proshutë të skuqur, mish ose perime të marinuara në skarë. E lehtë për t’u përdorur dhe mirëmbajtur.

Praktike, e sigurt & e lehtë për përdorim

Celiku inox shpërndan shpejt dhe në mënyrë të barabartë nxehtësinë në sipërfaqen e furrës për  ushqime të gatuara në mënyrë të përkryer. Sipërfaqja e saj është jo-ngjitëse, kështu që brumi ose omëleti nuk ngjitet dhe lehtë pastrohet.

Ushqimi nuk do të digjet sepse lehtë mund të vendosni temperaturën e saktë të pjekjes me çelësin e termostatit. Këmbët e gomës e mbajnë pajisjen fort në banak apo tavolinë, kështu që nuk duhet të shqetësoheni për lëvizje ose rrëshqitje. Jashtëzakonisht të sigurt në përdorim.

2 aksesorë shtesë:

  • Perdorni shkopin ne formë T të shpërdani brumin në mënyrë të njëtrajtshme
  • Një spatula që lehtë të mund të tërhiqni pallaqinkat nga anët

 

Informata teknike

Pajisja ka një diametër prej 30 cm dhe fuqi prej 1200 W.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.