Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Maju mirë,

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! Deri në 70% më lirë + 10% extra zbritje në top produkte!

maji kurrë s'u kon ma lirë! Deri në 70% më lirë + 10% extra zbritje në top produkte!

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Pajisje për mbyllje me vakum Delimano Joy

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-55%

Oksigjeni, drita dhe nxehtësia janë disa nga arsyet pse ushqimi mund të prishet më shpejt. Por me pajisjen për mbyllje me vakum Joy, ju mund ta ruani ushqimin më gjatë dhe jo vetëm. Vendoseni ushqimin në qese vakumi, mbylleni me pajisjen Joy, e cila e nxjerrë ajrin jashtë dhe e mbyllë qesen. Ushqimi do të qëndrojë i freskët, i shijshëm dhe do t’i ruajë vlerat ushqyese më gjatë.

OUTLET - Sasitë janë të limituara
Pajisje për mbyllje me vakum Delimano Joy

Çmimi i rregullt: 39,90 €


Çmimi special: 17,96 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Oksigjeni, drita dhe nxehtësia janë disa nga arsyet pse ushqimi mund të prishet më shpejt. Por me pajisjen për mbyllje me vakum Joy, ju mund ta ruani ushqimin më gjatë dhe jo vetëm. Vendoseni ushqimin në qese vakumi, mbylleni me pajisjen Joy, e cila e nxjerrë ajrin jashtë dhe e mbyllë qesen. Ushqimi do të qëndrojë i freskët, i shijshëm dhe do t’i ruajë vlerat ushqyese më gjatë.

Më shumë
Përshkrimi

Mënyra më e mirë për ta ruajtur shijen dhe freskinë e ushqimit

Nëse doni t’i ruani më mirë disa nga ushqimet që keni blerë ose ushqimet që ju kanë mbetur, mund të përdorni një qese vakumi.

Thjesht, vendosni ushqimin në një qese vakumi, vendoseni pajisjen për mbyllje me vakum në hapje të qeses dhe shtypeni butonin. Motori me fuqi 100W dhe me fuqi të thithjes 0.45 deri në 0.6 bar do ta thithë tërë ajrin brenda qeses, përfshirë edhe oksigjenin. Pastaj, pajisja do ta mbyllë mirë qesen pa i dëmtuar përbërësit brenda.

Kurseni kohë dhe para

Kurseni para duke përfituar nga ofertat speciale dhe duke blerë përbërës ushqimorë me shumicë, të cilët mund t’i ruani për më vonë në mënyrë të sigurtë.

Duke filluar nga bifetekët te peshku, ushqimi për bebe te salcat për pasta, kokrrat e kafes, mishi i përpunuar, bimët e freskëta dhe plot ushqime të tjera - të gjitha mund t’i ruani për më gjatë duke përdorur pajisjen për mbyllje me vakum - Joy. Po ashtu, ushqimet do ta ruajnë shijen dhe freskinë.

Përgatitni paraprakisht ushqimet

Ju madje mund t’i shtoni bimë, erëza, vaj dhe salca të ndryshme mishit të preferuar dhe ta paktoni në një qese vakumi për ta ruajtur më gjatë. 

Pastaj, mund ta përdorni kur ju duhet, pa pasur nevojë të harxhoni shumë. Thjesht hapeni qesen dhe gatuani shujtën e preferuar për ju apo më të dashurit tuaj.

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.