Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Slow Juicer Delimano Joy

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-15%

Slow Juicer Joy nxjerr më të mirën nga ushqimi juaj, duke e bërë ruajtjen e shumë vitaminave dhe lëndëve ushqyese në secilën pije freskuese që përgatitni. Ideale për të bërë pije të shëndetshme dhe ushqim për bebe. Mbi të gjitha, ju do të reduktoni edhe konsumin e energjisë. Kapaciteti për lëng: 400ml. Fuqia: 200W

Slow Juicer Delimano Joy

Çmimi i regullt: 129,90 €


Çmimi Special: 109,90 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Slow Juicer Joy nxjerr më të mirën nga ushqimi juaj, duke e bërë ruajtjen e shumë vitaminave dhe lëndëve ushqyese në secilën pije freskuese që përgatitni. Ideale për të bërë pije të shëndetshme dhe ushqim për bebe. Mbi të gjitha, ju do të reduktoni edhe konsumin e energjisë. Kapaciteti për lëng: 400ml. Fuqia: 200W

Më shumë
Përshkrimi

Pije freskuese plot vitamina dhe vlera ushqyese

Ekstraktoni më të mirën nga ushqimi juaj me Slow Juicer Delimano Joy dhe shtoni vitamina dhe lëndë ushqyese organike në pijen tuaj të freskët. Motori me shpejtësi të ulët krijon më pak nxehtësi, duke ruajtur kështu enzimat dhe vlerat ushqyese të shëndetshme dhe lejon lëngun të ruhet më gjatë. E përsosur për t'ju mbushur me gjithçka që ju nevojitet për të pushtuar ditën tuaj.

Delimano Joy Slow Juicer

Shtrydhja e ngadaltë është një proces që ju lejon të konsumoni më shumë fruta dhe perime në një gotë sesa mund të hani gjatë ditës. Shpejtësia e ulët mbron dhe ruan enzimat e shëndetshme, parandalon oksidimin dhe lejon që lëngjet të ruhen më gjatë pa degradim. Sistemi i dyfishtë i përpunimit ekstrakton sasinë maksimale të lëngut nga pemët, perimet dhe bimët e tjera të gjelbra! Mjafton një gotë, dhe ju do të vereni dallimin midis lëngjeve të blera në dyqani dhe lëngut të freskët, të shëndetshëm që do të përgatitni në shtëpi.

Jepni trupit tuaj, më të mirën

Slow Juicer Delimano Joy me dy faza procesi siguron lëndët ushqyese nga shtrydhja e frutave ose perimeve pa prerje ose bluarje. Një gotë dhe ju do të vereni dallimin në mes të lëngjeve të blera në dyqan dhe atyre që do t'i përgatitni në shtëpi.

 • Delimano Joy Slow Juicer

  Përzgjedhni frutat ose perimet sipas dëshire

 • Delimano Joy Slow Juicer

  Shtypni butonin

 • Delimano Joy Slow Juicer

  Shijoni lëng të freskët & shëndetshëm

A e ke përfunduar përgatitjen e pijeve të shëndetshme? Mos e hidhni tulin e perimeve apo frutave sepse ajo përmban plot fibra! Thjesht përzijeni me mjaltë, arra ose fara për të bërë një smoothie të shëndetshme energjike ose thjesht shtoni ato në muesli ose jogurt për një fillim dite të shëndetshme.

Thuaj po jetesës së shëndetshme - thuaj po lëngjeve të shtrydhura

 • Bëni lëngje më të shëndetshme & më natyrale sesa lëngjet e blera në dyqan
 • Lëngje natyrale pa aditivë
 • Merrni më shumë lëndë ushqyese & vitamina për trupin tuaj
 • Sistemi i shpejtësisë së ulët parandalon oksidimin
 • Motor i fuqishëm me konsum të ulët të energjisë - vetëm 200 W
 • Madhësia kompakte dhe peshë e vogël për ruajtje të lehtë
Delimano Joy Slow Juicer
Specifikat Teknike
Dimenionet 21*18*51 cm
Pesha 4,5 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star