Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale:

Dita e Ekuinoksit vjen me ofertë speciale: PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

PËRFITONI 10% EXTRA ZBRITJE NË SHPORTËN E BLERJES.

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Grirëse mishi Delimano Joy

Photo
Video
-20%

Me grirësen për mish nga Delimano, ju mund të përgatisni lloje të ndryshme mishi, e madje edhe të bëni suxhuk shtëpie. Aparati ka motor të fuqishëm 1800W, i cili mund të përpunojë deri në 0,8kg mish për minutë. Po ashtu, grirësja ka aksesorë të ndryshëm, me të cilët mund ta përgatisni mishin sipas dëshirës. Seti përfshin edhe 3 tehe për grirje, një aksesor për shtypjen e mishit dhe aksesorin për të përgatitur suxhuk dhe qofte.

Zbritje maksimale në javën e Delimano-s
Oferta vlen vetëm edhe
Grirëse mishi Delimano Joy

Çmimi i rregullt: 79,90 €


Çmimi special: 63,92 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Me grirësen për mish nga Delimano, ju mund të përgatisni lloje të ndryshme mishi, e madje edhe të bëni suxhuk shtëpie. Aparati ka motor të fuqishëm 1800W, i cili mund të përpunojë deri në 0,8kg mish për minutë. Po ashtu, grirësja ka aksesorë të ndryshëm, me të cilët mund ta përgatisni mishin sipas dëshirës. Seti përfshin edhe 3 tehe për grirje, një aksesor për shtypjen e mishit dhe aksesorin për të përgatitur suxhuk dhe qofte.

Më shumë
Përshkrimi

Përgatiteni mishin ashtu si ju pëlqen juve

A ju intereson se si përgatitet mishi për hamburgerë, mbushje për tortilla meksikane, mishi për sos bolonjez, suxhuk, qebapa, qofte, etj.? A do të donit ta përgatisni vet, si një profesionist?

Grirësja për mish Joy ju mundëson të përgatisni lloje të ndryshme mishi sipas dëshirës dhe me përbërësit e preferuar. Tash mund ta bluani mishin lehtësisht dhe ta përzieni me mëlmesat që ju shijojnë më shumë.

Grirëse mishi Joy

Çmimi më i mirë në treg për përpunuesin shumëfunskional të mishit

Grirësja e mishit Joy Delimano ka një motor të fortë, me fuqi 1800W, falë të cilit shpejt dhe në mënyrë efikase mund të përpunojë deri në 0.8kg mish në një minutë. Për vlerën dhe efikasitetin që ofron, kjo grirëse ka një çmim të arsyeshëm dhe është pajisje e vyer për çdo kuzhinë.

Ka shumë funksione dhe ju mund ta përdorni për të bluar mish, perime dhe fruta. Po ashtu, me aksesorët specialë, ju mund të:

 • Grirëse mishi Joy

  Bluani arra, lajthi, badem

 • Grirëse mishi Joy

  Përgatisni suxhuk

 • Grirëse mishi Joy

  Përgatisni rolladë mishi

Bluani mish sipas dëshirës

Kjo grirëse ka 3 aksesorë të ndryshëm për ta grirë apo bluar mishin sipas trashësisë që dëshironi apo varësisht prej speçialitetit që do ta përgatisni.

 • Grirëse mishi Joy

  Bluarje e trashë

 • Grirëse mishi Joy

  Bluarje mesatare

 • Grirëse mishi Joy

  Bluarje e hollë

Më s'do të keni nevojë ta çmontoni tërë pajisjen

Me siguri ju ka ndodhur që gjatë bluarjes, mishi ju ka ngecur në grirëse dhe për ta pastruar, është dashur ta çmontoni tërë pajisjen. Kjo jo vetëm që është e mundimshme, por edhe ju merr kohë.

Për t'i shmangur situatat e tilla, kjo grirëse përmban një funskion të kthyeshëm që ju mundëson ta rregulloni këtë problem lehtë dhe shpejt, pa pasur nevojë ta çmontoni tërë pajisjen.

Pajisja përmban:

 • Pajisjen bazë
 • 3 aksesorë për:
  • suxhuk
  • rolladë mishi / qofte,
  • shtypjen e përbërësve
 • 3 aksesorë për bluarje:
  • të trashë
  • mesatare
  • të hollë
Grirëse mishi Joy
Specifikat Teknike
Dimensionet 33,9 x 18 x 42,1 cm
Karakteristika të tjera Voltage/Wattage/Hz: 220-240V; rated power 600-800W; 50/60Hz
Pesha 3,7 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.