Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday

Black Friday

Zbritjet më të mëdha të vitit

-70%
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Ditët e dashnisë

Ditët e dashnisë - deri në -70%

deri në -70%

 
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Zbritje -20,20%

Zbritje -20,20% - vetëm sot për 20.02.2020

vetëm sot për 20.02.2020

 
Ofertat vlejnë vetëm edhe:
[banner_timer]
 

Zbritjet dimërore

Zbritjet dimërore - deri në -70%

-70%
Ofertat vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Joy Family Snack Pack Delimano

Photo
Video
-30%

Joy Family Snack Pack është një pajisje 4në1 shumë – funksionale për përgatitjen e shujtave me vetëm një pajisje. Përdoret për sandwich, grill, waffle dhe donuts dhe është e thjesht të përdoret dhe të mbahet – vetëm ndryshoni enët dhe ktheni pajisjen që bën sandwich në një grill apo furrë. Madhësia e pajisjes: 23 x 13 cm. Vjen i paketuar si dhuratë.

Joy Family Snack Pack Delimano

Çmimi i regullt: 49,90 €


Çmimi Special: 34,93 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Joy Family Snack Pack është një pajisje 4në1 shumë – funksionale për përgatitjen e shujtave me vetëm një pajisje. Përdoret për sandwich, grill, waffle dhe donuts dhe është e thjesht të përdoret dhe të mbahet – vetëm ndryshoni enët dhe ktheni pajisjen që bën sandwich në një grill apo furrë. Madhësia e pajisjes: 23 x 13 cm. Vjen i paketuar si dhuratë.

Më shumë
Detajet e Produktit

Kurseni hapësirë dhe kohë me një pajisje të vetme që përfshin të gjitha në një

 

Delimano Joy Family Snack Pack është një pajisje multi-funksionale që ju ndihmon të përgatitni snacks të shijshme si sandwich, tost, waffles, donuts dhe variacione të ndryshme embëlsirash. Ju mund të zgjedhni në mes të 4 pjatave të ndryshme ( pjatë për sandwich, për grill, pjatë për waffle, ose për donut ) dhe ofron shujta të shijshme për familjen & shoqërinë tuaj në çdo kohë:

  • Pjata për grill

  • Pjata për sandwich

  • Pjata për waffle

  • Pjata për donuts

Lehtë mirëmbahet dhe nuk zë shumë vend

 

Pjatat për ngrohje përmbajnë një veshje që nuk ngjet – thjeshtë fshijeni me një pecetë ose lajeni me ujë dhe ju do të jeni gati për një rend tjetër shujtash të shijshme. Kur të keni përfunduar, vetëm vendoseni në një pozicion vertikal në dollapin tuaj në mënyrë që të kurseni hapësirë.

Specifikat Teknike
Dimenionet 23.4 X 24.4 X 9.7 cm
Pesha 3 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star