Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Rubinet digjital Pro Delimano

Photo
Video
-25%

Rubineti digjital për ngrohjen e ujit Delimano PRO siguron vazhdimisht ujë të ngrohtë deri në 60 gradë - duke kursyer kohë, energji dhe ujë. Ka ekran digjital të madh i cili mund ta lexohet lehtë dhe në të cilin mund të monitoroni temperaturën, derisa gypi prej çeliku ofron një pamje të bukur. Nuk keni nevoj për bojlerë apo sistem për ngrohje të ujit.

Rubinet digjital Pro Delimano

Çmimi i rregullt: 79,90 €


Çmimi special: 59,93 €

Çmimi me këste: 24 x 2.5
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Rubineti digjital për ngrohjen e ujit Delimano PRO siguron vazhdimisht ujë të ngrohtë deri në 60 gradë - duke kursyer kohë, energji dhe ujë. Ka ekran digjital të madh i cili mund ta lexohet lehtë dhe në të cilin mund të monitoroni temperaturën, derisa gypi prej çeliku ofron një pamje të bukur. Nuk keni nevoj për bojlerë apo sistem për ngrohje të ujit.

Më shumë
Përshkrimi

Ujë të ngrohtë në çdo kohë në pak sekonda

A ju nevojitet ujë i ngrohtë në shtëpizën tuaj të pushimit ose në garazhën tuaj ku ndoshta nuk keni linjë të ujit të ngrohtë? A është prishur ngrohësi juaj i ujit, ose nuk keni linjë të ujit të ngrohtë? Merrni rubinetin digjital të ujit Delimano Pro, një rubinet që vazhdimisht ngrohë ujin tuaj në sasi të palimituar uji!

Thjesht instaloni atë në lavamanin tuaj, vendoseni në prizë dhe do të keni ujë të nxehtë pafund! 

Uji i nxehtë do të rrjedhë në disa sekonda

Rubinetit digjital Delimano Pro i nevojitet vetëm deri në 3 sekonda të ngrohë ujin. Menjeherë dergon ujin e nxehtë ashtu që ju të mund ta përdorni atë menjeherë dhe pa ndërprerje. 

Zgjidhja më e thjesht & më e mençur për hapësirat pa sisteme të ngrohjes së ujit!

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Burim pa limit i ngrohjes së ujit deri në 60 gradë

Rubineti digjital Delimano PRO mund të ngrohë deri në 60 gradë  vetëm duke e shtypur butonin tek dorëza. Ujë i i ngrohtë pa asnjë limit vetëm në disa sekonda, pa marrë parasysh ku ndodheni.

Nëse ju duhet uji i ftohtë vetëm e shtypni dorëzën në anën e kundërt dhe uji do të filloj të rrjedhë.

I thjesht dhe shumë i përshtatshëm për perdorim.

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Ekran digjital i përshtatshëm për përdorim të lehtë dhe të sigurt

Ekrani digjital i madh dhe shumë i lehtë për tu lexuar është inovacioni i fundit të rubinetit digjital Delimano PRO. Ky ekran ju lejon të monitoroni temperaturën ashtu që ju gjithmonë të dini sa ujë të ngrohtë po perdorni  dhe se si është temperatura momentale e ujit.

Duke ditur temperaturën e saktë ju do të jeni me të kujdesshëm ndaj ujit shumë të nxehtë.

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Tani keni më shumë mundësi për ujë të pastër

Nëse juve ju duhet të ngrohni ujin në bojler, uji veqse ka qenë aty për periudha të gjata kohore. 

Me rubinetin digjital Delimano PRO uji juaj është gjithmonë i freskët dhe mund të përdoret menjeherë për të përgatitur çaj, supë apo kafe.

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Përdoreni atë në kuzhinën tuaj, banjon, garazhën apo kopështin tuaj …

Me sistemin e ngrohjes, ju do të keni ujë të ngrohtë në vetëm 3 sekonda.

 • Instalojeni atë në kuzhinën tuaj dhe vloni ujin për supëra, çajëra apo kafe të shpejtë më shumë më pak hargjime.
 • Instalojeni atë në bodrumin tuaj, garazhën apo punishten tuaj dhe pastroni duart tuaja me ujë të ngrohtë
 • Instalojeni atë në kuzhinën/kopshtin tuaj dhe gëzoni të gjitha përfitimet e ujit të ngrohtë në duart tuaja.

Rubineti digjital për ngrohjen e ujit Delimano PRO ju kursen kohë, energji dhe ujë pa nevojën për të pasur qëndrën për ngrohje.

Gjithçka që ju duhet është një prizë hidraulike dhe një prizë elektrike.

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Kursimi që kam bërë në energji elektrike dhe ujë – kjo ishte më e rëndësishmja për mua. Për më shumë, kisha hapësirë në kabinetin tim.

Jelena Škoda Balagovic

Nuk prisja të kurseja para më të. E para, mendoja si ta zgjidhja problemin e ujit të ngrohtë. Por duke zgjedhur këtë lloj problem ne filluam të kursejmë paratë tona. Një tjetër benefit. Niceee. Duke I përmbledhur të gjitha, energjinë elektrike, ujin e ftohtë, atë të ngrohtë, vetëm kuzhina mund të na kursej 15-20 euro në muaj.

Darius Kairaitis

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Dizajn prej çeliku që nuk ndryshket dhe pamje nga jashtë plot elegancë

Me përmbajtjen e jashtme prej plastike të bardhë dhe gypit prej çeliku që nuk ndryshket, rubineti digjital për ngrohjen e ujit do t’i shtoj kuzhinës tuaj një elegancë unike. Instalimi i rubinetit siguron që të qëndroj në vend dhe dorëza monitorohet shumë lehtë për të rregulluar temperaturën lehtësisht.

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Uji i ngrohtë përnjeherë

Uji i ngrohtë përnjeherë ju kursen ujë, kohë dhe energji – pa humbje uji në linjën e gypit. Rubineti digjital për ngrohjen e ujit Delimano PRO është i shkëlqyeshëm kudo që uji është i paarritshëm

Kontrolli i automatizuar për ngrohje përmban një shtesë të thjesht me një spirale standarte . Ju nuk do të keni problem në instalimin e kësaj pajisje ose në funksionimin e tij/saj në kuzhinën tuaj.

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Një zgjidhje e mençur dhe shumë praktike për të kursyer kohë, energji dhe ujë

 • Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

  Kursen ujë

  Ngrohësit e zakonshëm të ujit (bojlerët) humbasin shumë ujë për një linjë gypi më të gjatë, derisa rubineti digjital Delimano Pro ngroh ujin direkt nëpërmjet levizjes pa linjë gypi.

 • Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

  Kursen energji

  Rubineti digjital për ngrohjen e ujit përmban një metodë për ngrohje, pa parangrohje dhe mban temperaturën dhe nuk ka humbje të nxehtësisë.

 • Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

  Kursen kohë

  Uji mund të ngrohet në 5 sekonda që dmth kursen shumë kohë. Nuk ka më nevoj të prisni për ujin që të ngrohet.

Për kë rekomandohet?

 • Për njerëzit që jetojnë në banesa pa sistem të ngrohjes së ujit
 • Për momente kur ngrohja e ujit ose linja prishet
 • E përsosur për shtëpi pushimi
 • Për njerëzit që ju pëlqen të përgatisin jasht në garazhë
 • Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO
 • Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO
 • Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO
 • Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Detaje teknike

 • Materiali: Plastik, metal
 • Volt: 220-240V/50 Hz
 • Fuqia: 3.3KW
 • Presioni: 0,4 - 6 bars/0,04 - 0,6 Mp
 • Lartësia (nga lavamani e lart): 36 cm
 • Gjerësia (trupi): 15 cm
 • Kapaciteti i ujit: 1.5 – 2 l/min
 • Mbrojtja nga lagështia / shkalla e rezistencës ndaj ujit: IPX4
 • Diametri për daljen e ujit: 30 mm
 • Diametri i linjës së brendshme të energjisë (mm2):> / = 20
Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO

Instruksionet e manualit

Ju lutem lexoni instruksionet e manualit me kujdes para se ta përdorni produktin. Nga manuali do të lexoni të gjitha detajet teknike dhe informacionet për instalimin dhe mirëmbajtjen e rubinetit.

Delimano Instant Water Heating Faucet Digital PRO
Specifikat Teknike
Material metal, plastik

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star