Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAGJI NË ÇDO SHTËPI

MAGJI NË ÇDO SHTËPI - Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Filter zëvendësues për pastrimin e ujit Delimano

Photo
Video

Për ujë më të pastër dhe më të shijshëm - ju prezentojmë filterin zëvendësues për pastrimin e ujit! Largon klorin, aromat dhe shijet e pakëndshme, duke iu siguruar ujë më të mirë për pije, gatim apo edhe për pastrimin e frutave/perimeve. Një filter zëvendësues mund të përdoret për të filtruar deri në 1500 litra ujë!

Filter zëvendësues për pastrimin e ujit Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: Mbi 2 muaj.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Për ujë më të pastër dhe më të shijshëm - ju prezentojmë filterin zëvendësues për pastrimin e ujit! Largon klorin, aromat dhe shijet e pakëndshme, duke iu siguruar ujë më të mirë për pije, gatim apo edhe për pastrimin e frutave/perimeve. Një filter zëvendësues mund të përdoret për të filtruar deri në 1500 litra ujë!

Më shumë
Përshkrimi

Për ujë të pastër dhe më të shëndetshëm

Falë filterit zëvendësues për pastrimin e ujit, ju do të keni mundësi të pini ujë të pastër dhe më të shëndetshëm direkt nga rubineti. Po ashtu do të kurseni paratë që keni harxhuar duke blerë ujë në shishe plastike. Dhe jo vetëm: Ju e ruani edhe ambientin!

Tash është më e lehtë për të siguruar ujë të pastër nga rubineti juaj: vetëm vendoseni filterin në filtruesin e ujit - Delimano, i cili ka pesë faza të filtrimit. 

Shiko më shumë rreth Filtruesit të ujit>

1 filter zëvendësues pastron deri në 1500 litra ujë

Mekanizmi i avancuar Quick Twist iu mundëson ta ndërroni filterin shpejt, lehtë dhe sigurt, duke iu siguruar ujë të pastër. Si ta dini se kur duhet ta ndërroni filterin? Ka dy mënyra: kontrollojeni ngjyrën (nëse filtri zëvendësues ka marrë ngjyrë hiri ose të kaftë) dhe rrjedhën e ujit (nëse është pakësuar rrjedha e ujit.

Pse duhet ta filtroni ujin?

  • Ujë më të pastër dhe shije më të mirë
  • Nuk keni nevojë të blini ujë në shishe - kurseni para
  • Uji i pastër e mbron trupin tuaj nga sëmundje të ndryshme
  • Uji i filtruar mund të përdoret për pije, po ashtu edhe për gatim.
  • Zvogëlon rrezikun nga sëmundjet gastrointestinale.
  • Filtruesi i ujit siguron ujë të shëndetshëm për zhvillimin e sistemit imunitar të fëmijëve.
  • Duke shmangur ujin në shishe plastike, jo vetëm që kurseni para, por e ruani edhe mjedisin.

Vëmendje: Ky filter zëvendësues nuk është i përshatshëm për rubinetet Delimano për ngrohjen e ujit.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi