Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Pajisje me 7 funksione Deluxe Delimano

Photo
Video
-70%

Seti shumëfunksional i kuzhinës kombinon 7 pajisje në 1 që mund t'i përdorni për shumëllojshmëri të detyrave në kuzhinë. Fundi i pajisjes është anti-rrëshqitës dhe parandalon rrëshqitjen e enëve gjatë përzierjes, ndërsa 10 nivelet e shpejtësisë mundësojnë rregullimin e shpejtësisë për rezultate të përsosura. Seti përfshin: blenderin, gotën për matje, grirërsen e vogël, grirërsen e madhe, tundësen, shtypësen e patateve, ndarësin dhe thikat për prerje. Fuqia: 600W.

Shopping Days - Çmimi më i lirë veror
Oferta vlen vetëm edhe
Pajisje me 7 funksione Deluxe Delimano

Çmimi i regullt: 119,90 €


Çmimi Special: 35,97 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm. Transporti: 2-3 javë.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Seti shumëfunksional i kuzhinës kombinon 7 pajisje në 1 që mund t'i përdorni për shumëllojshmëri të detyrave në kuzhinë. Fundi i pajisjes është anti-rrëshqitës dhe parandalon rrëshqitjen e enëve gjatë përzierjes, ndërsa 10 nivelet e shpejtësisë mundësojnë rregullimin e shpejtësisë për rezultate të përsosura. Seti përfshin: blenderin, gotën për matje, grirërsen e vogël, grirërsen e madhe, tundësen, shtypësen e patateve, ndarësin dhe thikat për prerje. Fuqia: 600W.

Më shumë
Përshkrimi

Për shumë detyra në kuzhinë

Seti multifunksional Delimano Deluxe me fuqi 600W mund të kryej shumë funksione për parapregatitjen e ushqimeve. Ajo mund të përdoret për pregatitjen e pureve të ndryshme, për përzjerje, dhe falë aksesorëve të ndryshëm që ajo ka mund të grini, coptoni dhe prisni në rende ushqimet. Gjithashtu ajo përfshin edhe 2 grirëse të cilat mund të përdoren për të gjitha llojet e perimeve. Kurseni kohë dhe hapësirë në kuzhinë me këtë pajisje tëshkëlqyeshme 7në1!

Rikthe ushqimet tua në parajsë

Nga pure patatesh në koktej me luleshtrydhe, pa lënë mbetje prapa. Së pari, shkurtoni përbërësit, pastaj kthejeni përbërësit tuaj në një masë të shijshme. Përdorimi i butonit me shpejtësi të ndryshueshme ju mundëson të rregulloni shpejtësinë e këtij blenderi për cilësi të përsosur çdo herë. Për bluarje, prerje, lëng ose copëtim. Komandimi i përshtatshëm dhe struktura e dizajnuar në mënyrë ergonomike mundëson kontroll të lehtë mbi blenderin. Dhe fundet e blenderit janë anti-rrëshqitëse për të mbajtur enën nga rrëshqitje, derisa e përdorni.

Askush nuk e do rrëmujën

Nuk keni pse ta duroni më rrëmujën. Komponentët e blenderit shumëfunksional Delimano janë të gjitha të sigurta për enëlarëse.Gjithashtu do të kurseni shumë hapësirë ​​në kuzhinën tuaj, sepse keni vetëm një pajisje në vend të së paku 5. 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star