Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Tenxhere elektrike Multicooker me presion PRO 5.5 l Delimano

Photo
Video
24 këste

Me tenxheren elektrike me presion ju mund të përgatitni ushqime më shpejtë, pa hargjuar shumë energji dhe me shumë vitamina dhe minerale të ruajturaTenxherja ka të integruar sisteme të shumëfishta të sigurisë dhe 15 programe paraprake për gatim kreativ dhe pa shumë mundim. Kapaciteti prej 5,5l është i madh për ushqimet e mëdha familjare nga mishi deri te supat dhe ushqimet e tjera. Fuqia 1000W do të mundësoj çdo sfidë gatimi.


Shfrytëzoni këtë lirim, shtoni kuzhinës argëtim.
Tenxhere elektrike Multicooker me presion PRO 5.5 l Delimano
129,90 €
Çmimi me këste: 24 x 5.42
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Me tenxheren elektrike me presion ju mund të përgatitni ushqime më shpejtë, pa hargjuar shumë energji dhe me shumë vitamina dhe minerale të ruajturaTenxherja ka të integruar sisteme të shumëfishta të sigurisë dhe 15 programe paraprake për gatim kreativ dhe pa shumë mundim. Kapaciteti prej 5,5l është i madh për ushqimet e mëdha familjare nga mishi deri te supat dhe ushqimet e tjera. Fuqia 1000W do të mundësoj çdo sfidë gatimi.


Më shumë
Detajet e Produktit

Gatimi nuk ka qenë kurrë më i lehtë

Tenxherja Multicooker me presion 5.5L PRO mund të përgatisë ushqime të shpejta, të shijshme, pa shumë mund. Kjo pajisje kuzhine mund të përgatisë ushqime deri në tre herë më shpejt se koha e zakonshme e gatimeve - pa ngrohjen e tërë shtëpisë. Tani ju mund ta trajtoni familjen në një vakt të gatuar në shtëpi dhe të keni kohë për t'u ulur dhe për të shijuar atë bashkë me ta.

Ushqime të shijshme të përgatitura në shtëpi 

Tenxherja Multicooker me presion 5.5L PRO është zgjidhje e shpejtë dhe e lehtë e gatimit. Ajo bën gjithçka për ju - oriz, supa, qull, ushqim me avull etj. Forma e saj ovale dhe kapaciteti prej 5.5 l e bëjnë atë të përsosur për përgatitjen e ushqimeve më të mëdha dhe me një fuqi 1000 W, që do ta përgatis me lehtësi.

Funksione të avancuara për gatim pa stres

Kjo tenxhere është e mbushur me karakteristika të avansuara për ta lehtësuar jetën tuaj. Ekrani i integruar kontrollon kohën dhe presionin e gatimit, prandaj nuk nevojitet prania e njeriut dhe ju keni më shumë kohë për të shpenzuar në aktivitete të tjera. Tenxherja ka sisteme të shumta sigurie dhe manovra për prekje për shërbim të lehtë dhe të sigurt.

Ejani në shtëpi dhe shijoni një pjatë të freskët të sapo-përgatitur

Më e mira e të gjitha veçorive të tenxheres është treguesi i kohës i rregullueshëm me funksionet e ruajtjes dhe ngrohjes. Me funksionin e vonesës, mund të përgatisni përbërësit deri në 24 orë përpara dhe të ktheheni në shtëpi në një pjatë të sapo - gatuar . Funksioni i mbajtjes së ngrohjes mund të vendoset deri në 2 orë dhe është i shkëlqyeshëm nëse keni nevojë të shërbeni pak më vonë.

Përparësitë e tenxheres elektrike me presion

Tenxheret elektrike me presion e përgatisin ushqimin me shpejtë me konsum më të vogël të ujit dhe energjisë duke i ruajtur më shumë vitamina dhe minerale e ushqimit të shëndetshëm. Kapaku ka një sistem mbylljeje të sigurtë për të parandaluar hapjen dhe djegien nga avulli dhe 9 sisteme sigurie më shumë për të parandaluar mbinxehjne, mungesën aktuale, derdhjet aksidentale dhe shumë më tepër. Me 15 funksione automatike ju mund të

  • përgatiteni mishin dhe perimet
  • ushqime me avull, ose ushqime tjera të ngadalshme
  • përgatitini oriz të përsosur të bardhë, oriz ngjyrë kafe ose fasule
  • gatuaj supa të shijshme, stews ose curry
  • gatuaj multigrain, congee ose salca djegëse 
Specifikat Teknike
Karakteristika të tjera Capacity: 5.5L; Power: 1000W

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star