Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Xhezve elektrike Dolcevita Delimano

Photo
Video

Ky aparat për kafe është i domosdoshëm për adhuruesit e kafesë turke! :) Ka një bazë prej çeliku inocx, fuqi 870W dhe kapacitet 250ml – mund të përgatisni 2-4 filxhana kafe turke përnjëherë! Nuk jeni fans i kafesë? Atëherë mund ta përdorni thjesht për të vluar ujë për çaj, çokollatë të nxehtë apo pije tjera të ngrohta. Xhezvja është e ndashme nga baza, për përdorim sa më të lehtë. Për më tepër, ka një dizajn tërheqës që përshtatet me çdo kuzhinë.

Xhezve elektrike Dolcevita Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 6 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Ky aparat për kafe është i domosdoshëm për adhuruesit e kafesë turke! :) Ka një bazë prej çeliku inocx, fuqi 870W dhe kapacitet 250ml – mund të përgatisni 2-4 filxhana kafe turke përnjëherë! Nuk jeni fans i kafesë? Atëherë mund ta përdorni thjesht për të vluar ujë për çaj, çokollatë të nxehtë apo pije tjera të ngrohta. Xhezvja është e ndashme nga baza, për përdorim sa më të lehtë. Për më tepër, ka një dizajn tërheqës që përshtatet me çdo kuzhinë.

Më shumë
Përshkrimi

Shija tradicionale e kafesë turke në tryezën tuaj

Ju pëlqen kafeja turke dhe nuk mund ta nisni ditën pa të? Sillni shijen tradicionale të kafesë turke me një aparat modern dhe elegant – xhevzen elektrike Dolcevita! Lehtë dhe shpejtë, me këtë xhezve elektrike mund të përgatisni deri në katër filxhanë kafe turke të shijshme.

Jo vetëm për kafe turke…

Nëse nuk jeni adhurues i kafesë turke, me siguri ju pëlqen çaji apo ndonjë pije tjetër e ngrohtë… Me xhevzen elektrike Dolcevita, lehtësisht mund të vloni ujë për çaj apo ndonjë pije të nxehtë. Me fuqi 870W, kjo xhezve e vlon ujin në më pak se një minutë.

Kudo vete, kafen me vete!

Nëse jeni person që nuk mund ta nisni ditën pa kafe turke, atëherë me siguri doni ta shijoni kudo që shkoni. Nëse jeni nisur në ndonjë vend ku nuk kafe turke në dispozicon, lehësisht mund ta merrni këtë aparat me vete. Krejt çka ju duhet, është të keni qasje në një prizë elektrike – në pak minuta kafja juaj me aromë të mrekullueshme është gati!

Praktike dhe e sigurtë

Për ta bërë produktin sa më të qëndrueshëm, kemi vendosur pllakë ngrohëse prej çeliku inox, e cila ka një sipërfaqe jo-rrëshqitëse. Doreza nuk nxehet gjatë përgatitjes së kafes, andaj është e sigurtë për ta kapur xhezven. Aparati po ashtu ka funskionin e sigurtë on/off për mbrojtje nga mbingrohtësia dhe mbingrohtësia pa ujë.

Specifikat teknike:

Tensioni: 220‐230V~ 50/60Hz

Fuqia: 730‐870w

Kapaciteti: 250 ml

Butoni ON/OFF në bazë

Tregues me dritë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.