Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Anëtarët e Club 5* përfitojnë të parët deri në 70% zbritje!

Deri-70%
 
[banner_timer]
 

FESTOJMË 20 VITE REHATI

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

Dormeo feston, ti përfiton 20% zbritje n'krejt dyshekët dhe deri në -70% në produktet tjera Dormeo!

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Tenxhere Desire Delimano

Photo
Video
-50%

Tenxherja Desire do të jetë ena juaj e preferuar për gjellëra të shijshme! Kjo tenxhere alumini dhe veshje të trashë jo-ngjitëse, siguron shpërndarje të barabartë të nxehtësisë dhe pastrohet lehtë. Është e qëndrueshme dhe eko-miqësore, sepse përmban edhe materiale të ricikluara. Mund të përdoret në të gjitha pllakat e gatimit, përshirë edhe ato me induksion. Dimensionet: 24cm, kapaciteti 5l.

Tenxhere Desire Delimano

Çmimi i rregullt: 49,90 €


Çmimi special: 24,95 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Tenxherja Desire do të jetë ena juaj e preferuar për gjellëra të shijshme! Kjo tenxhere alumini dhe veshje të trashë jo-ngjitëse, siguron shpërndarje të barabartë të nxehtësisë dhe pastrohet lehtë. Është e qëndrueshme dhe eko-miqësore, sepse përmban edhe materiale të ricikluara. Mund të përdoret në të gjitha pllakat e gatimit, përshirë edhe ato me induksion. Dimensionet: 24cm, kapaciteti 5l.

Më shumë
Përshkrimi

Tenxhere e qëndrueshme alumini

Kjo tenxhere ka kapacitet të mjaftueshëm për të përgatitur gjellë për tërë familjen. E punuar nga alumini i ricikluar, është e lehtë dhe elegante.

Por jo vetëm elegante, kjo tenxhere është punuar me materiale që zgjasin shumë. Materialet cilësore premium sigurojnë që kjo tenxhere të jetë pjesë e kuzhinës suaj për vite me radhë. Po ashtu, mund të përdoret me vegla metalike. Ka dimension 24cm (kapacitet 5 litra).

Tenxhere Desire

E përkyrer për gatime të përditshme

Një tenxhere e tillë është e domosdoshme për çdo kuzhinë. Ju mund ta përdorni çdo ditë për të gatuar supa të shëndetshme, salca të shijshme, patate të shtypura, perime, oriz, pasta, fasule të zier apo edhe gullash. Ushqimet tuaja do të përgatiten më lehtë e më mirë, falë veshjes cilësore të tenxheres, e cila nuk lejon që ushqimi të ngjitet.

Kjo tenxhere mund të përdoret në të gjitha pllakat, përfshirë edhe ato me induksion, si dhe mund të përdoret në furrë deri në temperaturë 220°C.

Tenxhere Desire

Alumini i ricikluar kursen 95% të energjisë

Alumini i ricikluar (i bërë nga teneqet, biçikletat, veturat, etj.) kursen 95% të energjisë së kërkuar për prodhimin e aluminit të pastër, i cili nxirret nga boksiti. Për prodhimin e kësaj ene, ne kemi përzgjedhur me kujdes aliazh alumini, i cili plotëson kriteret për fortësi dhe qëndrueshmëri.

Tenxhere Desire

Veshje jo-ngjitëse Eclipse HB

Ushqimi i djegur apo i ngjitur në fund të enës, krijon rrëmujë dhe e zbehë cilësisë e ushqimit. Andaj, për krijimin e këtyre enëve, dizajnuam një veshje cilësore Eclipse HB, në mënyrë që ky problem të jetë pjesë e së kaluarës.

Linja Desire përmban veshje Eclipse HP, një veshje ekstra e trashë me bazë uji, e cila është shumë e qëndrueshme. Kjo veshje përbëhet prej 4 shtresave:

 1. Alumin i ricikluar me shpërthim rëre, për të siguruar më shumë qëndrueshmëri.
 2. Shtresa bazë është për trashësi shtesë dhe fortësi të jashtëzakonshme.
 3. Shtresa e mesme është e përforcuar me grimca minerale shumë të forta.
 4. Shtresa e parë është dizajnuar që ta bëjë veshjen më rezistente.
 5. Shtresa e dytë garanton performancë të qëndrueshme jo-ngjitëse dhe përçueshmëri të mirë termike me sipërfaqen 3D, e cila rrit zonën e nxehtësisë.

Veshja Eclipse HB është e qëndrueshme edhe nëse përdoren vegla metalike. Pasi të keni përfunduar me gatimin e ushqimeve të preferuara, enën mund ta lani në enëlarëse.

1
2
3
4
5
Tenxhere Desire

Cilësi dhe qëndrueshmëri

Ena Desire do të jetë pjesë e kuzhinës suaj për një kohë shumë të gjatë. Baza është e punuar nga alumini i ricikluar*, vjen me paketim të riciklueshëm dhe biodegradueshëm, si dhe ka doreza bakeliti.

Detajet teknike

 • Trashësia e mureve të enës: 2,8 mm
 • Trashësia e pjesës së poshtme: 3,5 mm
 • Lartësia e mureve të enës: 12,2 cm
 • Kapaciteti: 5l

*Tenxherja dhe tava rrumbullake janë punuar 100% nga alumini, kurse tiganët nga alumini 50% i ricikluar.

Specifikat Teknike
Dimensionet 38cmx25cmx13cm
Kapaciteti 5l
Material alumin
Materiale Bazë aluminium
Mund të lahet në enëlarëse Po
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz, induksion

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi