Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Momente Magjike

Festat e fundvitit me oferta të pafundme

 
[banner_timer]
 

Tigan I Pjerrët Për Skuqje - 26 Cm Delimano Ceramica Delicia

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Forma revolucionare e pjerrët e tiganit  ju lejon të gatuani në mënyrë perfekte dhe pa u munduar. Tigani i thellë për skuqje me formën e tij të pjerrët në njërën anë të tij do t'ju ndihmojë të gatuani si një kuzhinier profesionist.

 • Nuk ngjit
 • Nuk gërvishtet
 • Rezistente, për një jetesë të shëndetshme
 • Diametri 26 cm

BestBuy Awar për raportin më të mirë Çmim-Cilësi

Pasionantët e ushqimeve të shëndetshme në Kosovës kanë zgjedhur Delimanon si ofruesi  i tyre me i preferuar kur vjen fjala për Enët e Gatimit ,duke bere Delimanon të jetë fituese e medaljes “Best Buy Award” në kategorinë e Enëve të gatimit për 2017/2018.

Best Buy Award edhe një herë konfirmon se Delimano ka cilësinë më të  lartë të Enëve të Gatimit në tregun e Kosovës.  
Tigan I Pjerrët Për Skuqje - 26 Cm Delimano Ceramica Delicia
38,90 €
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Detajet e Produktit
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Forma revolucionare e pjerrët e tiganit  ju lejon të gatuani në mënyrë perfekte dhe pa u munduar. Tigani i thellë për skuqje me formën e tij të pjerrët në njërën anë të tij do t'ju ndihmojë të gatuani si një kuzhinier profesionist.

 • Nuk ngjit
 • Nuk gërvishtet
 • Rezistente, për një jetesë të shëndetshme
 • Diametri 26 cm

BestBuy Awar për raportin më të mirë Çmim-Cilësi

Pasionantët e ushqimeve të shëndetshme në Kosovës kanë zgjedhur Delimanon si ofruesi  i tyre me i preferuar kur vjen fjala për Enët e Gatimit ,duke bere Delimanon të jetë fituese e medaljes “Best Buy Award” në kategorinë e Enëve të gatimit për 2017/2018.

Best Buy Award edhe një herë konfirmon se Delimano ka cilësinë më të  lartë të Enëve të Gatimit në tregun e Kosovës.  
Më shumë
Detajet e Produktit

Bëhuni profesionist në kuzhinë me enët Delicia

Asnjë kuzhinë nuk është e kompletuar pa një tigan të thellë në të cilin mund të përziejë lehtësisht dhe shpejtë dhe në të njëjtën nxehtësi në bazën e tiganit. Dizenjuar me një formë revolucionare e shumë të veçantë e cila ju lejon të ktheni dhe rrotulloni ushqimet si një profesionist, tigani Delicia si asnjë tjetër!

Marka Kryesuese në treg Veshja CeramicaForte 3 Herë më pak ngjitje

Përbërje natyrale dhe organike veshja e brendshme CeramicaForte ka provuar nga testet 3 herë më pak ngjitje, deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve dhe 2 herë më shumë jetëgjatësi  nga market e tjera.

Efekti i Gurit në Stilin Modern dhe të Sofistikuar Italian

Tenxherja Delica do te duket shumë mirë edhe në tavolinën e ngrënies - prodhuar me një dizajn tërheqës dhe modern: smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me harmonizimin e efektit të gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme. Shkëlqim dhe stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë.

E RE! Veshja ceramike NR.1 në treg!

Shtresa e brëndshme ceramike CeramicaForte ka dhe një veçori speciale: kur ushqimi vendoset në një sipërfaqe uniforme të nxehtë, ai menjëherë mbërthen vlerat ushqimore, lëngun, freskinë dhe shijen brënda tij. Dhe ju nevoitet vetëm një pike vaj për të lyer tiganin. Në këtë mënyrë ju do të shërbeni vakte plot shije, pa kalori të tepërta dhe kolesterol.

 • Deri në 50% më shumë rezistente ndaj gërvishtjeve*

 • Deri në 2 herë më shumë jetëgjatësi*

 • Deri në 3 herë më pak ngjitje*

*Krahasuar me veshjet qeramike me të mirë në treg

Avantazhet kryesore të linjës Delicia!

 • 1. Shtresa më e Mirë e Qeramikës në Tregun e Sotëm

  Qeramika e re CeramicaForte nuk do të gërvishtet, cifloset apo të plasaritet. Nuk lë njolla, nuk ngjit, rezistente dhe më jetëgjatë se market e tjera, kjo alternative inovative ofron zgjidhjen më të mirë për enët e kuzhinës në tregun e sotëm.

 • 2. Dorezë e Butë dhe Ergonomike e Integruar me Sensor Termo

  Do të dashuroheni me dorezën ergonomike dhe të butë në prekje që karakterizohet nga një sensor praktik termo i cili  e kthen ngjyrën e Delimano’s në portokalli kur ngrohet. Shijoni gatimin me dorezën praktike dhe komforte, e cila ju bën me dije kur të shtoni përbërësit.

 • 3. Vetëm një pikë vaj

  Veshja e brendshme CeramicaForte ju siguron të gatuani shëndetshëm vetëm duke hedhur një pikë vaj mbi siperfaqen e enës dhe ushqimet nuk do të ngjisin. Në këtë mënyrë ushqimet tuaja do të kenë më pak kalori dhe kolesterol, dhe ju do të ushqeheni shëndetshëm.

 • 4. Efekti i Gurit në Stilin Modern dhe të Sofistikuar Italian

  Prodhuar në Itali, enët e linjes Delimano Ceramica Delicia me një dizajn tërheqës dhe modern: smaltin e silikonit blu në veshjen e jashtme me harmonizimin e efektit të gurit dhe shtresës qeramikë në pjësën e brendshme. Shkëlqim dhe stil modern që përshtatet në çdo kuzhinë.

 • 5. Mbështetje Eco ndaj mjedisit

  Ndryshe nga veshjet e tjera me shtresë jo-ngjitëse, veshja qeramike është ekologjike, pa përmbajtje të PFOA dhe gjatë prodhimit ajo është miqësorë ndaj mjedisit pasi lëshon një sasi të ulët të CO2 në mjedis.

 • 6. Për më shumë shije dhe jetesë të shëndetshme

  Një përçues i përkryer i nxehtësisë, veshja e brendshme CeramicaForte gatuan ushqiminqë vendoset në sipërfaqen e nxehtë duke ruajtur vlerat ushqimore dhe aromën.

Si funksionon

Cilësitë e veshjes CeramicaForte Ideale për gatime të shpejta dhe të shëndetshme

Qeramika është ideale për gatime të shëndetshme. Qeramika është ideale për gatime të shpejta dhe të shëndetshme sepse siguron përçueshmëri profesionale të nxehtësisë dhe ngrohje të shpejtë, kështu ju do të përfitoni më shumë kohë dhe energji gjatë proçesit të gatimit. Ju do te kurseni kohe dhe energji.

Nuk ngjit, nuk gërvishtet dhe rezistente ndaj gërryerjeve

Deri në 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg, deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg dhe  2 herë më shumë jetëgjatësi.

Lehtësi në pastrim & lahen edhe në lavastovilje

Qeramika e re CeramicaForte nuk do të gërvishtet, cifloset apo të plasaritet. Nuk lë njolla, nuk ngjit, rezistente dhe më jetëgjatë se market e tjera, kjo alternative inovative ofron zgjidhjen më të mirë për enët e kuzhinës në tregun e sotëm. Kjo nuk lejon ushqimin të ngjitet dhe ju do të shijoni të gjitha benefitet duke konsumuar ushqime të shëndetshme. Tava mund të lahet edhe në lavastovilje.

Gatues ekstremisht i rrëshqitshëm që pastrohet brenda disa sekondave

Shtresat ekstra të rrëshqitshme e bëjnë këtë tigan ekstremisht të lehtë për tu fshirë, larë dhe shpërlarë. Dhe për tu siguruar që ju jeni komplet të kënaqur me blerjen tuaj, ne kemi përfshirë një garancion 2 vjeçar.

Rekomandohet për:

 • ata të cilët preferojnë të përdorin produkte me materiale cilësore dhe eficente
 • për ata që preferojnë produkte cilësore për gatime të shëndetshme
 • të dashuruarit me stilin modern dhe të sofistikuar Italian
 • ata të cilet janë duke kërkuar për produkte të cilat janë praktike në përdorim dhe lahen lehtësisht, e të cilat i rezistojnë kohës

Informacione mbi produktin:

 • Përmasa: 26cm
 • Materiali i jashtëm: bazë alumini me smaltin e silikonit në veshjen e jashtme
 • Materiali i brendshëm: eco-miqësorë me mjedisin dhe jetëgjatë falë qeramikës Delimano CeramicaForte me dizajn guri
 • Tipar i Veçantë: Dorëzë me dizajn Ergonomik, e butë në prekje, integruar në veshje e jashtme logo portokalli Delimano
 • Mirëmbajtja: Mund të lahet edhe në lavastovilje me detergjent jo shumë të fortë ose me sfungjer enësh nga ana e butë.
 • Qëndrueshmëria ndaj temperaturës: deri në 450° C
 • Përdoret në: sobë me gaz, sobë me korrent & sobë me xham qeramik

Të dhënat mbi Përbërjen:

 • Pa përmbajtje PTFE dhe PFOA
 • deri në 50% më shumë rezistencë ndaj gërvishtjeve se qeramikat e tjera në treg
 • 3 herë më pak ngjitje se markat e tjera me veshje qeramike në treg
 • 2 herë më shumë jetëgjatësi
Specifikat Teknike
Dimenionet 26 cm
Garancioni shtesë 2 vite
Kapaciteti 2.7 l
Material interieri CeramicaForte
Materiale Bazë aluminium
Mund të lahet në enëlarëse Po
Pesha 0.95 kg
Rezistenca ndaj nxehtësisë 450°C
Senzori i nxehtësisë Po
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star