Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Kapak Aroma Delimano CopperLUX

Photo
Video

Përmirësoni aftësitë tuaja të përgaditjes së ushqimit me kapakun Aroma. Tiparet praktike të cilat gjinden në kapakun e thjeshtë ju sjellin një eksperiencë më të plotësuar të përgaditjes së ushqimit ndërsa dorëza aromatike ideale për ushqime të mbushura me erëza, e sigurtëpër furrë deri 300 gradë C, e sigurt për tu pastruar në enelarëse dhe shume e lehtë për tu përdorur. Diametri 24cm i përshtatet perfekt tenxheres Delimano Stone Legent CopperLUX Cook'n'bake për edhe më shumë mundësi përgaditjeje.

Kapak Aroma Delimano CopperLUX
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Përmirësoni aftësitë tuaja të përgaditjes së ushqimit me kapakun Aroma. Tiparet praktike të cilat gjinden në kapakun e thjeshtë ju sjellin një eksperiencë më të plotësuar të përgaditjes së ushqimit ndërsa dorëza aromatike ideale për ushqime të mbushura me erëza, e sigurtëpër furrë deri 300 gradë C, e sigurt për tu pastruar në enelarëse dhe shume e lehtë për tu përdorur. Diametri 24cm i përshtatet perfekt tenxheres Delimano Stone Legent CopperLUX Cook'n'bake për edhe më shumë mundësi përgaditjeje.

Më shumë
Përshkrimi

Kapaku Aroma - sekreti për ushqime të shijshme

Një nga sekretet më të mëdha të gatimit të lëngshëm dhe kaserolet e shijshme është mbajtja e nxehtësisë së qëndrueshme. Por si ta bëni nëse ju duhet të shtoni edhe disa përbërës të lëngshëm? Me kapakun Aroma - mund ta bëni këtë. Thjesht shtoni verë, birrë ose ujë të mineralizuar gjersa pjekni ose zieni dhe përbërësi do të rrjedhë poshtë në ushqim për të rritur aromën dhe shijen. Me këtë sekret të vogël, ju do të sjellni aromën e gatimit në nivel tjetër në kuzhinën tuaj!

Kapak praktik që do ta përdorni për çdo ushqim

Delimano Cook'n'bake kapaku është bërë nga qelqi i shkrirë për qëndrueshmëri, përdorim të gjatë, dhe pamje të qartë. Është i sigurt për furrë deri në 300 gradë. Dorëza është bërë nga çeliku inox, duke e bërë atë të sigurt për pastrim super të lehtë në enëlarëse. Është praktik dhe i lehtë për t'u përdorur si çdo kapak tjetër, dhe me dorëzën shtesë aromatike siguron përvojë të madhe gatimi dhe ushqim të shijshëm me aromë të paharrueshme. Me një diametër prej 24 cm, i përshtatet në mënyrë të përkryer tenxheres Delimano Stone Legend CopperLUX Cook'n'bake që ju jep edhe më shumë mundësi gatimi.

Specifikat Teknike
Materiale Bazë stainless steel
Rezistenca ndaj nxehtësisë 300°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star