Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Tigan për grill - Ceramica Allegra Delimano

Photo
Video

Gatuani mishëra, perime dhe ushqime tjera sikur të skarës në tiganin për grill - Ceramica Allegra! Tigani ka veshje speciale prej qeramike, falë të cilës mund të gatuani ushqime me një pikë VAJI, sepse ushqimi nuk ngjitet. Po ashtu, i reziston gërvishtjes dhe pastrohet lehtë. Dimensioni: 28 cm.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Tigan për grill - Ceramica Allegra Delimano
39,90 €
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Gatuani mishëra, perime dhe ushqime tjera sikur të skarës në tiganin për grill - Ceramica Allegra! Tigani ka veshje speciale prej qeramike, falë të cilës mund të gatuani ushqime me një pikë VAJI, sepse ushqimi nuk ngjitet. Po ashtu, i reziston gërvishtjes dhe pastrohet lehtë. Dimensioni: 28 cm.

Më shumë
Përshkrimi

Shija e skarës në kuzhinën tuaj

Gatuani pleskavica, virshlle, file pule, perime dhe shumë ushqime të tjera, duke përdorur vetëm një pikë vaji! Shijoni ushqime si të skarës, por më të shëndetshme, me tiganin Ceramica Allegra. Për më tepër, tigani ka një pjesë të dedikuar për ta derdhur vajin apo ndonjë lëng tjetër që ka mbetur pas gatimit.

Kurseni kohë dhe para, duke përgatitur ushqimet e preferuara në shtëpinë tuaj.

Materiale cilësore për gatime të shëndetshme

Nga jashtë, tigani ka veshje smalt porcelani, kurse në brendësi ka veshje CeramicaForte, për t’ju mundësuar të gatuani ushqime me pak ose aspak vaj.

Ju duhet ta keni në kuzhinën tuaj, sepse ky tigan ka:
  • Dizajn elegant
  • Veshje qeramike
  • Përçueshmëri të lartë të nxehtësisë
  • I qëndrueshëm ndaj gërvishtjeve
  • I qëndrueshëm ndaj ngjitjes

Pastrohet lehtë

Falë materialeve cilësore, ushqimet nuk ngjiten edhe nëse i gatuani me pak vaj. Në këtë mënyrë, edhe pastrimi i tiganit bëhet lehtë dhe shpejt.

Specifikat Teknike
Dimenionet 28 cm
Material interieri CeramicaForte
Materiale Bazë aluminium
Mund të lahet në enëlarëse Po
Rezistenca ndaj nxehtësisë 450°C
Tipi i stufës ceran, elektro, gaz

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star