Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
 
[banner_timer]
 

Termos Brava Delimano

Photo
Video

Mbajini pijet të ngrohta dhe të sigurta me termosin Delimano Brava. Dizajni tërheqës dhe funksional me dy shtresa siguron që pijet tuaja të qëndrojnë të nxehta dhe të freskëta më gjatë, ndërsa gota është gjithmonë e përshtatshme dhe e sigurt për prekje. Kapaku ofron mbrojtje të dyfishtë kundër rrjedhjes apo derdhjeve. Ju mund të personalizoni gotën duke përdorur fotografinë tuaj. Ka kapacitet prej 400 ml.

Oferta vlen vetëm edhe
Termos Brava Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Mbajini pijet të ngrohta dhe të sigurta me termosin Delimano Brava. Dizajni tërheqës dhe funksional me dy shtresa siguron që pijet tuaja të qëndrojnë të nxehta dhe të freskëta më gjatë, ndërsa gota është gjithmonë e përshtatshme dhe e sigurt për prekje. Kapaku ofron mbrojtje të dyfishtë kundër rrjedhjes apo derdhjeve. Ju mund të personalizoni gotën duke përdorur fotografinë tuaj. Ka kapacitet prej 400 ml.

Më shumë
Përshkrimi

Merrni kudo dhe shijoni pije të nxehta gjatë gjithë ditës!

Me termosin Delimano Brava ju tani mund të shijoni pije të nxehta dhe të freskëta më gjatë. Termosi është praktik për të mbajtur shijen e pijeve tuaja të preferuara të nxehta, në punë dhe kudo. Ideal për udhëtime rrugore ose për ta marrë me vete  në zyrë.

Nuk ka nevojë të blini çaj ose kafe çdo ditë kur mund ta merrni nga shtëpia

Shtresa e brendshme e termosit është prej çeliku inox që i mban pijet tuaja më të nxehta për më gjatë. Është i lehtë për t’u pastruar. Dizajni me dy shtresa do të thotë që termosi është gjithmonë i sigurt në prekje. Ju mund ta personalizoni termosin tuaj me fotografinë tuaj. Mbajini gjithmonë pranë kujtimet e çmuara ndërsa shijoni pijen tuaj.

Kapak i sigurt që parandalon rrjedhjen

Kapaku është krijuar për të parandaluar rrjedhjet dhe derdhjet, ndërsa termosi është i madhësisë që i përshtatet çantës tuaj. Me kapakcitet prej 400ml është i përsosur për çdo lloj pije.  I thjeshtë për tu personalizuar, termosi është shoqëruesi ideal i udhëtimit sa herë që dilni nga shtëpia, dhe ai që do të qëndroj me ju për vite të tëra.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.