Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË

MBUSHI BATERITË - Mundësia e fundit për të përfituar deri në 70% zbritje në produktet e gjumit!
Tash me 5% EXTRA zbritje në shportë.

Mundësia e fundit për të përfituar deri në 70% zbritje në produktet e gjumit!
Tash me 5% EXTRA zbritje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Kullesë Delimano Brava

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-30%

Kullesa Delimano Brava PRO është në dispozicion në dy madhësi - 18 cm dhe 8,5 cm. Përdoreni atë për kullimin e makaronave, çajit shtëpiak ose për të spërkatur sheqer pluhur mbi desertet tuaja të shijshme. Çeliku do të siguroj qëndrueshmëri të gjatë dhe rezistencë ndaj ndryshkjes, duke e bërë atë të sigurt për enëlarëse. E disponueshme në dy madhësi - 18 cm dhe 8,5 cm.

Kullesë Delimano Brava

Çmimi i rregullt: 2,90 €


Çmimi special: 2,03 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Kullesa Delimano Brava PRO është në dispozicion në dy madhësi - 18 cm dhe 8,5 cm. Përdoreni atë për kullimin e makaronave, çajit shtëpiak ose për të spërkatur sheqer pluhur mbi desertet tuaja të shijshme. Çeliku do të siguroj qëndrueshmëri të gjatë dhe rezistencë ndaj ndryshkjes, duke e bërë atë të sigurt për enëlarëse. E disponueshme në dy madhësi - 18 cm dhe 8,5 cm.

Më shumë
Përshkrimi
 

Kullesë për punë të ndryshme në kuzhinën tuaj

Kullesa Brava është një pajisje që kryen një sërë detyrash në kuzhinë, të tilla si kullimi i makaronave, salcave apo lëngut të mishit, spërkatje me sheqer pluhur dhe shumë më shumë.

Dorëza e gjatë mban dorën tuaj larg nga lëngjet e nxehta për gatim më të sigurt, ndërkohë që varësja në anën tjetër lejon një përdorim të rehatshëm mbi tenxhere dhe tigan. Për përdorim më të lehtë dhe më të përshtatshëm, mund ta varni në kuzhinën tuaj me dorezën të kapur dhe ta keni gati për përdorim në pak sekonda kurdo që të keni nevojë.

Delimano Brava Strainer PRO

Delimano Brava PRO është e mrekullueshme kur keni nevojë për një shoshitje të shpejtë në kuzhinën tuaj. Përdoreni atë për:

Aksesorë që i duhen çdo kuzhine

Nëse jeni duke kërkuar për pajisje bazë për kuzhinën tuaj të re, ose sapo keni kuptuar se janë duke ju munguar disa pajisje themelore, koleksioni Delimano Brava i enëve të kuzhinës është ai që po kërkoni.

Çeliku siguron higjienë të lartë, rezistencë ndaj ndryshkjes dhe duket me të vërtetë bukur në çdo kuzhinë. Dizajni i tyre është i përjetshëm, jashtëzakonisht i bukur me ngjyrën portokalli të Delimanos, që sjell pamje moderne në çdo kuzhinë.

7 arsye qe duhet ta keni kullesën Delimano Brava PRO

  • E disponueshme në dy madhësi - 18 cm dhe 8,5 cm
  • Madhësia e madhe për të kulluar makarona, salcë ose miell
  • Madhësia e vogël për të spërkatur sheqer mbi ëmbëlsirë ose për të kulluar një çaj shtëpie
  • Dorëza praktike e kapur për ta varur atë në kuzhinë tuaj për disponueshmëri të shpejtë
  • Materiale jo korrozive që mund të lahen në enëlarëse
  • Qëndrueshmëri e shkëlqyer
  • Çelik inox i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Strainer PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.