Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË - Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Spiralizues Delimano Brava

Photo
Video

Spiralizuesi Brava transformon perimet dhe frutat në ushqime të shijshme – në pak sekonda. Në vend që të hani karbohidrate që shtojnë kalori, zëvendësoni ato me sallata të shijshme ose makarona vegjetariane. Thjesht, vendosni perimet tuaja të preferuara të frutave në spiralizues, rrotulloni dorezën dhe thkat ultra të mprehta do të bëjnë pjesën tjetër. Pastrohet lehtë dhe mund ta vendosni në enëlarëse.

Spiralizues Delimano Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm me porosi. Koha e arritjes: 2-4 javë
 • Më shumë
 • Përshkrimi
Më shumë

Spiralizuesi Brava transformon perimet dhe frutat në ushqime të shijshme – në pak sekonda. Në vend që të hani karbohidrate që shtojnë kalori, zëvendësoni ato me sallata të shijshme ose makarona vegjetariane. Thjesht, vendosni perimet tuaja të preferuara të frutave në spiralizues, rrotulloni dorezën dhe thkat ultra të mprehta do të bëjnë pjesën tjetër. Pastrohet lehtë dhe mund ta vendosni në enëlarëse.

Më shumë
Përshkrimi

Hiqni dorë nga ushqimet jo të shëndetshme

Nese ju jeni një adhurues i karbohidrateve, ju e dini qe ato nuk janë një nga zgjedhjet me të shëndetshme dhe falë tyre ju mund të shtoni shpejt në peshë. Por a kemi ne një zgjidhje alternative? Delimano Brava Spiralizer ofron një zgjidhje ideale dhe të shijshme: e lehtë dhe e thjeshtë për tu përdorur.

Delimano Brava Spiralizer do t'ju ndihmojë të kurseni kohë dhe të pregatisni ushqime të shëndetshme. Në vënd që të konsumoni ushqime të rënda të cilat përmbajnë shumë kalori, yndyrna dhe karbohidrate tani ju mund te shijoni një shumëllojshmëri ushqimesh të shëndetshme. Përdoreni për të pregatitur sallata të shijshme, makarona me perime dhe vakte të tjera të shijshme.

Perime të shijshme dhe tërheqëse për një jetesë të shëndetshme

Nese ju nuk jeni një adhurues i zarzavateve, një nga arsyet mund të jetë edhe pamja e tyre. Perimet mund t'ju duken të buta ose jo të shijshme por Delimano Brava Spiralizer do ti ndryshojë pamjen e tyre njëherë e përgjithmonë.

Frutat dhe perimet e pregatitur me forma të ndryshme me ndihmen e Delimano Brava Spiralizer do të duket tërhqese dhe të shijshme, kështu dhe ju do te ndryshoni mendim. Nese ju keni fëmijë të vegjël, frutat dhe zarzavatet në forma spirale do ti bëjnë ata të dashurohen me këto ushqime dhe në këtë mënyrë ata do të ushqehen shëndetshëm.

3 thika të ndryshme për të krijuar forma tërheqëse

Delimano Brava Spiralizer lehtësisht transformon zarzavatet dhe frutat tuaja të preferuar në vakte të shijshme. Ajo ka 3 thika të ndryshme:

 • Përdorni thikën e trashë për të krijuar linguini me zarzavate si speci apo kungulli
 • Përdorni thikën e hollë spirale për të pregatitur perimet në formën e makaronave spageti
 • Përdorni thikën e cila është në formë fjongo për të prerë patatet apo lakrën, karrotat dhe qepët pa prerë gishtat

Të tre-ja thikat të cilat mund të zëvëndësohen lehtësisht janë shumë të mprehta dhe me material çelik inox. Delimano Brava Spiralizer ka nje sirtar special në të cilin ju mund të vendosni 2 thikat e tjera nëse nuk jeni duke i përdorur për momentin.

Behuni kreativ në kuzhinë me Delimano

Delimano Brava Spiralizer ju ndihmon të krijoni çdo ditë vakte të thjeshta dhe të dekoruara në mënyra të ndryshme. Pamvarësisht festës, me Delimano Brava Spiralizer ju gjithëmonë do të ofroni një zgjidhje të përshtatshme për këdo.

Delimano Brava Spiralizer është e thjeshtë dhe e lehtë për tu përdorur. Ju mund ta vendosni mbi banak apo nëse nuk keni shumë hapësirë atë mund ta palsoni dhe vendosni në dollap pasi nuk ju zë shumë hapësirë, dhe ajo që është më e mira mund të lahet edhe në lavastovilje dhe ju nuk do të mundoheni.

Pregatisni vakte të shijshme dhe me pamje të mrekullueshme

Si përdoret?

 • Vendosni një copë nga zarzavati apo fruti juaj i preferuar në Delimano Brava Spiralizer dhe rrotulloni dorezën.
 • Me çdo rrotullim, frutat ose zarzavatet do të grihen në formë spirale të hollë ose të trashë dhe të gjata si makarona spageti.
 • Bëni kujdes dhe mbani duart larg nga thikat. Mbani paisjen larg fëmijeve.

E përshtatshme për:

 • Cilido që dëshiron të përmirësojë mënyrën e të ushqyerit
 • Cilido që dëshiron të krijojë në kuzhinë
 • Cilido që dëshiron zgjidhje të thjeshta dhe vakte të shëndetshme
 • Cilido që dëshiron që fëmijët të dashurohen me frutat dhe zarzavatet
 • Cilido që dëshiron të shijojë ushqime të shijshme dhe të shendetshme të pasura me vitamina dhe minerale

Në paketim përfshihet:

 • 1 x Delimano Brava Spiralizer
 • 1 x Thikë e hollë spirale
 • 1 x Thikë e trashë spirale
 • 1 x Thikë për dekore
 • 1 x Manual përdorimi

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.