Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Grirëse hudhrash 4në1 Delimano Brava

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video

Shijoni përgatitjen pa rrëmujë me kubet e prera të hudhrës në përsosmëri pa gishtërinjë që kundërmojnë. Grirërsja e hudhrave 4në1 Brava përmban sistemin unik të patentuar për prerje që mund ta përdorni për të prerë hudhra, ullinj, xhinxher, chili apo rrepa. Të gjitha këto mund t’i bëni me vetëm një rrotullim. Lehtë pastrohet dhe mund të pastrohet në enëlarëse.

TopShop Outlet. Sasitë janë shumë të limituara!
Grirëse hudhrash 4në1 Delimano Brava
Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
 • Më shumë
 • Përshkrimi
 • Specifikat Teknike
Më shumë

Shijoni përgatitjen pa rrëmujë me kubet e prera të hudhrës në përsosmëri pa gishtërinjë që kundërmojnë. Grirërsja e hudhrave 4në1 Brava përmban sistemin unik të patentuar për prerje që mund ta përdorni për të prerë hudhra, ullinj, xhinxher, chili apo rrepa. Të gjitha këto mund t’i bëni me vetëm një rrotullim. Lehtë pastrohet dhe mund të pastrohet në enëlarëse.

Më shumë
Përshkrimi

Merrni të gjitha vlerat ushqyese te hudhrës

A ju pëlqen hudhra por jo aroma që mbetet në duart e juaja? Me këtë pajisje nuk do e keni më këtë problem. Ndryshe nga preresit tradicional të hudhrës të cilat e shtypin atë, Delimano Brava Garlic Cutter pren hudhrën në copëza perfekte duke i ruajtur të gjitha vitaminat, enzimet dhe mineralet. Ju gjithashtu mund ta qëroni hudhrën me anë të qëruesit të silikonit dhe me anë të tij ta vendsoni në pajisje.

Shumë benefite me paisjen gjeniale Garlic Cutter

Ndryshe nga metodat konvencionale që rezultojnë në një humbje të përbërësve të dobishëm dhe shijes, Delimano Brava 4 në 1 Garlic Cutter mundëson ta konsumoni hudhrën e freskët dhe është:

 • precize – pret në 81 pjesë në çdo rrotullim
 • delikate – shije të plotë dhe ruajtje të përbërësve ushqyes
 • pa mbetje – nuk lë mbetje të hudhrës
 • nuk ngjit – copëzat binë drejt në ushqim
 • e saktë–  përdoret për erëza gjatë gatimit apo në
 • ruan aromën – falë kapakut të tij praktik
 • I lehtë – dorezë ergonomike dhe pastrim të lehtë

Delimano Brava Garlic Cutter kryen të gjitha veprimet:

 • qëron

 • pren

 • copëton

 • ruan

Pren në 81 copëza perfekte me një rrotullim të shpejtë

Delimano Brava Cutter 4 ne 1  përdor teknologjine e patentuar të prerjes që pren në 81 copëza perfekte. Copëzat nuk ngjiten me njera tjetren dhe mund ti vendosni direkt në ushqimin tuaj. Mund të përdoret thjesht sikurse përdoret mulliri për bluarjen e piperit.

Qëruesi i silikonit rrotullohet dhe qëron në mënyrë precise

Prerësi i gjerë:

Prerësi i gjerë që pren pemë dhe perime si :

 • tranguj
 • ullinjë
 • limon
 • xhenxhefil

Si funksionon

 • Përfshin enën e vogël për mbetje
 • Rrjet the tehe nga çeliku inox
 • Mund ta vendosni në enëlarëseMateriali: celik që nuk ndryshket
 • Lahet në makinë larëse

E përshtatshme për:

 • Pajisje e mrekullueshme për kuzhinë që përshtatet në mënyrë perfekte në cfardo rafti erëzash 
 • Është dhurata perfekte për entuziastët e kuzhinës 
 • Për veganët dhe vegjetarianët është që dëshirojnë ti shtojnë akoma më shumë shije ushqimit
 • Perfekte për ata që kanë dëshirë të gatuajnë por edhe për ata janë fillestar në botën e gatimeve.
Specifikat Teknike
Add Info I sigurtë për enëlarse
Material çelik inox, plastik

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star