Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Maju mirë,

Maju mirë, maji kurrë s'u kon ma lirë! Deri në 70% më lirë + 10% extra zbritje në top produkte!

maji kurrë s'u kon ma lirë! Deri në 70% më lirë + 10% extra zbritje në top produkte!

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Shtypëse për patate - Delimano Brava

Photo
Video
-20%

Shtypësja e patateve, pjesë e koleksionit Delimano Brava  është një aksesor i domosdoshëm për çdo kuzhinë. E përsosur për të shtypur patatet ose perimet, për ti bërë pure për një drekë të shijshme . Material çelik i cili siguron jetëgjatësi, është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktik për mirëmbajtje.

MAYDAYS - Oferta më e mirë ndonjëherë
Shtypëse për patate - Delimano Brava

Çmimi i rregullt: 3,90 €


Çmimi special: 3,12 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Shtypësja e patateve, pjesë e koleksionit Delimano Brava  është një aksesor i domosdoshëm për çdo kuzhinë. E përsosur për të shtypur patatet ose perimet, për ti bërë pure për një drekë të shijshme . Material çelik i cili siguron jetëgjatësi, është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktik për mirëmbajtje.

Më shumë
Përshkrimi
 
 

Mënyra më e lehtë për të shtypur patatet

Procesi i shtypjes së patateve di të jetë i mundimshëm dhe do forcë. Por me shtypësen e patateve Delimano Brava, puna juaj do të jetë edhe më e thjeshtë falë dorezës së saj e cila është e rehatshme dhe shumë praktike.

Falë formës së saj të rrumbullakët do të arrijë të kap dhe shtyp të gjitha patatet.

Delimano Brava Potato Masher PRO

Perfekte për pregatitjen e

Aksesorë bazik që duhet t’i ketë çdo kuzhinë

Nëse jeni duke kërkuar për pajisje bazë për kuzhinën tuaj të re, ose sapo keni kuptuar se janë duke ju munguar disa pajisje themelore, koleksioni Delimano Brava i aksesorëve të kuzhinës është ai që po kërkoni.

Çeliku siguron higjienë të lartë, rezistencë ndaj korrozionit dhe duket me të vërtetë bukur në çdo kuzhinë. Dizajni i tyre është i përjetshëm, jashtëzakonisht i bukur me ngjyrën portokalli të Delimanos, që sjellë pamje moderne në çdo kuzhinë.

4 arsye pse duhet të keni këtë produkt:

  • shtypni patatet dhe perimet e tjera,
  • material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në enëlarese
  • materiale cilësore dhe elegante
  • Çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Potato Masher PRO

Vlerësimet e Konsumatorëve 1 Vlerësim(e)

5

1 vlerësime

1 Produkte

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ramize arifi

www.topshop-ks.com

5
Nuk ka koment.

1 Produkte

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.