Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Dorëza kuzhine Brava (2 copë) Delimano

Photo
Video
RISI

Shijoni pjekurinat e shijshme pa i djegur gishtat – këto dorëza nga Delimano ua bëjnë më të lehtë rrotullimin e tepsive në furrë apo nxjerrjen e tyre nga furra. Janë të buta, nuk rrëshqasin dhe i mbrojnë duart tuaja nga nxehtësia. Forma e tyre është dizajnuar në atë mënyrë që të mund t’i kapni më lehtë enët. Kanë një lak, përmes së cilit mund t’i mbani varur në këndin tuaj të gatimit. Madhësia: 14x24cm. Materialet: pambuk, poliestër, gomë. Seti ka 2 dorëza.

Dorëza kuzhine Brava (2 copë) Delimano
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Shijoni pjekurinat e shijshme pa i djegur gishtat – këto dorëza nga Delimano ua bëjnë më të lehtë rrotullimin e tepsive në furrë apo nxjerrjen e tyre nga furra. Janë të buta, nuk rrëshqasin dhe i mbrojnë duart tuaja nga nxehtësia. Forma e tyre është dizajnuar në atë mënyrë që të mund t’i kapni më lehtë enët. Kanë një lak, përmes së cilit mund t’i mbani varur në këndin tuaj të gatimit. Madhësia: 14x24cm. Materialet: pambuk, poliestër, gomë. Seti ka 2 dorëza.

Më shumë
Përshkrimi

Mbroni duart nga tepsitë e nxehta

Nëse përgatisni shpesh ushqime në furrë, sobë apo skarë, këto dorëza kuzhine janë akesorë të domosdoshëm për ju. Dorëzat do t’ju ndihmojmë t’i mbroni duart nga djegia e mundshme, andaj s’keni pse të rrezikoni duke i kapur tepsitë e nxehta me peshqirë apo ndonjë leckë kuzhine.

Ky set përmban 2 dorëza, në mënyrë që të mund t’i përdorni të dyjat (sipas nevojës) apo nëse e përdorni njërën, tjetrën ta keni si rezervë.

Anti-rrëshqitëse, më të sigurta

Dorëzat Brava janë jo-rrëshqitëse, me material gome në pjesën e jashtme, për t’i mbrojtur duart tuaja nga nxehtësia. Goma është rezistente ndaj nxehtësisë dhe më e sigurtë, kur vjen puna për t’i kapur enët e nxehta.

Forma e tyre është dizajnuar në atë mënyrë që të mund t’i kapni më lehtë enët, pra ka material gome në të dy pjesët kapëse.

Të buta, për më shumë rehati

Këto dorëza jo vetëm që janë shumë praktike, por gjithashtu edhe të rehatshme. Në pjesën e brendshme, kanë një pjesë të butë shumështresore, e cila përkëthelë duart tuaja, për më shumë rehati. Materialet po ashtu janë të ajrosshme, në mënyrë që duart tuaja të qëndrojnë të freskëta.

  • Dorëzat përmbajnë nga një shirit / lak, që mund t’i varni në këndin tuaj të gatimit.
  • Mund t’i pastroni me një leckë të lagur apo t’i lani me dorë në ujë të ngrohtë.

Informata të tjera:

  • Seti përmban 2 dorëza
  • Madhësia: 14x24 cm
  • Materialet: pambuk, poliestër, gomë

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online