Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË

MAJI KURRË S'U KON MA LIRË - Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Zbritje deri në 70% - sasitë janë të limituara.

Deri në -70%
 
[banner_timer]
 

Prerëse Nicer Delimano Brava

Photo
Video
-30%

Prerësja 4në1 Brava pren perimet, frutat, vezët, djathin apo ndonjë ushqim tjetër me një hap/shtypje precize. Pjesa e integruar anti-rrëshqitëse siguron hapësirë të sigurt për punë, derisa 2 aksesorë të thikave mundësojnë prerjen në 4 kube të ndryshme. Ju mund të ruani aksesorët prerës brenda kutisë, për të kursyer hapësirë. Mund të lahen në enëlarëse. Vëllimi i kutisë: 800 ml.

Mbushe shpinë plot, se kjo ofertë vjen veç 1 herë në mot!
Prerëse Nicer Delimano Brava

Çmimi i rregullt: 19,90 €


Çmimi special: 13,93 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 2-5 ditë
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Prerësja 4në1 Brava pren perimet, frutat, vezët, djathin apo ndonjë ushqim tjetër me një hap/shtypje precize. Pjesa e integruar anti-rrëshqitëse siguron hapësirë të sigurt për punë, derisa 2 aksesorë të thikave mundësojnë prerjen në 4 kube të ndryshme. Ju mund të ruani aksesorët prerës brenda kutisë, për të kursyer hapësirë. Mund të lahen në enëlarëse. Vëllimi i kutisë: 800 ml.

Më shumë
Përshkrimi

Prerje e sigurtë dhe e shpejtë për gatim të lehtë

Me Delimano Brava Nicer Dicer, ju do të jeni në gjendje të preni frutat dhe perimet tuaja të preferuara në çdo kohë dhe më me pak mund se më parë. Madje edhe vezët e ziera, djathërat dhe pjesën tjetër të ushqimeve tuaja të preferuara munden lehtësisht të prehen me ketë prerës të shkëlqyeshëm që do të ju mundësoj juve një eksperiencë gatimi të shkëlqyeshme.

Bëhuni kreativ në kuzhinë

Me prerësen 4në1 Delimano Brava Nicer Dicer ju mund të prisni ushqimet në kube në 4 madhësi të ndryshme.

Mini kube perfekte për qepë, speca, përshutë, vezë të ziera, kungujt dhe perime të tjera të ngjashme.

Kube mesatare për majdanoz ose karrota.

Kube të mëdha për fruta të ndryshme si ananasi, shalqiri të cilat shijojnë akoma më shumë kur serviren në mënyrën e duhur.

Rende të holla, për patate.

Liro imagjinatën tënde dhe krijo:

  • Sallata frutash

  • Supë perimesh

  • Tortillas

  • Brusketa

  • Sallata

  • Turshi

Praktike për përdorim dhe pastrim

Prerësja Delimano Brava Nicer Dicer ka një mbajtëse 800 ml me këmbëza të vogla të cilat nuk lejojnë rreshqitjen kur ju prisni dhe copëtoni frutat apo perimet. Pasi ju të përfundoni me prerjen, ju mund të lani lehtësisht të gjitha pjesët e Nicer Dicer në enëlarëse ose me dorë.

Një prerërse që nuk do të ju zhgënjejë

Materiale cilësore prej çeliku dhe plastike të cilat sigurojnë jetëgjatësinë e produktit dhe efikasitetin e tij duke e bërë këtë një nga paisjet më të mira për prerje në shtëpinë tuaj. Prisni të gjithë përbërësit tuaj të preferuar me një lëvizje, me shpejtë dhe më thjeshtë ses a me thikë.

Specifikat Teknike
Dimenionet 21,5 x 6 x 9 cm
Karakteristika të tjera Capacity: 800ml
Material çelik inox, plastik

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona po punojnë me orar të plotë.

Ejani dhe provoni produktet tona.