Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MBUSHI BATERITË | Deri -70%

MBUSHI BATERITË | Deri -70% - Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

Mundësia e fundit për të përfituar nga ofertat më të mira në produktet e gjumit!

 
[banner_timer]
 

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE

DITËT E ZBRITJEVE ME 5 YJE - Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

Vetëm për anëtarët e Club 5*, deri në 60% më lirë + 10% EXTRA zbritje!

 
[banner_timer]
 

Lugë druri Natura Delimano Brava

Photo
Video
-40%

Seti Natura nga linja Brava përmban 3 lugë të qëndrueshme kuzhine, të punuara 100% nga druri i ahut. Në set përfshihen një lugë me kokë të rrumbullakët dhe vrimë në mes, një shpatulë e zakonshme dhe një shpatulë me të çara në mes. Të gjitha kanë madhësi nga 30cm dhe mund të përdoren për një sërë punësh në kuzhinë, si për përzierje, fërgim, servim etj. Dorezat nuk nxehen dhe kokat e lugës nuk e dëmtojnë tiganin apo tenxheren në të cilën gatuani.

Lugë druri Natura Delimano Brava

Çmimi i rregullt: 5,90 €


Çmimi special: 3,54 €

Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Koha e arritjes: 3 ditë pune
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Seti Natura nga linja Brava përmban 3 lugë të qëndrueshme kuzhine, të punuara 100% nga druri i ahut. Në set përfshihen një lugë me kokë të rrumbullakët dhe vrimë në mes, një shpatulë e zakonshme dhe një shpatulë me të çara në mes. Të gjitha kanë madhësi nga 30cm dhe mund të përdoren për një sërë punësh në kuzhinë, si për përzierje, fërgim, servim etj. Dorezat nuk nxehen dhe kokat e lugës nuk e dëmtojnë tiganin apo tenxheren në të cilën gatuani.

Më shumë
Përshkrimi

Vegla klasike për çdo kuzhinë

Mbroni enët tuaja duke përdorur këtë set lugësh cilësore, të punuar nga druri i ahut. Në set përfshihen:

  • Një lugë e rrumbullakët 30cm me vrimë në mes, të cilën mund ta përdorni për t’i hequr gjërat e ngurta nga lëngjet, supat apo salcat.
  • Një shpatulë e zakonshme 30 cm, e dizajnuar për t’i rrafshuar apo përzier përbërësit. Po ashtu, mund ta përdorni për t’i rrotulluar omletat, perimet, mishin dhe jo vetëm.
  • Një shpatulë 30 cm, me të çara në mes, të cilën mund ta përdorni për përzierje, për t’i rrotulluar apo edhe për ta shërbyer ushqimin që keni gatuar. Falë të çarave që ka kjo shpatulë, ju mund ta kulloni lëngun apo vajin e ushqimit gjatë servimit.

Që të tri lugët janë punuar 100% nga druri natyral i ahut. Janë shumë të qëndrueshme, sa që mund të zgjasin përgjithmonë, si dhe janë të biodegradueshme, miqësore ndaj mjedisit.

Të sigurta për t’u përdorur, edhe për ju edhe për enët

Për dallim nga veglat e metalit, druri nuk e përcjell nxehtësinë, pra, nuk nxehen gjatë gatimit dhe ju mund t’i përdorni lirshëm, pa frikën se mund t’i digjni duart. Po ashtu, druri i ahut me të cilin janë punuar, është i patrajtuar. pra , nuk përmban kimikate apo llaqe të dëmshme të cilat do të mund t’i jepnin shije të keqe ushqimit tuaj. Seti Natura Brava është i punuar me materiale natyrale!

 

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Porosit online nga rehatia e shtëpisë.

Produkti që keni parë së fundmi

Produkti që keni parë së fundmi