Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

Peshqirët e kuzhinës 2 Copë Delimano Brava

Photo
Video

Pastro kuzhinën tënde lehtë me peshqirët e kuzhinës Brava. Janë të përbërë 100% nga fibra pambuku që janë jashtzakonisht të qëndrueshme por mjaftueshëm të buta, ashtu që nuk do të gërvishtin enët tuaja prej argjendi, tenxheret apo tiganët. Absorbojnë shpejtë dhe bejnë tharje të shpejtë, janë ideale për detyra të ndryshme në kuzhinë. 2 ngjyra: E kuqe dhe argjendtë. Madhësitë: 40 x 60 cm.

Peshqirët e kuzhinës 2 Copë Delimano Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Pastro kuzhinën tënde lehtë me peshqirët e kuzhinës Brava. Janë të përbërë 100% nga fibra pambuku që janë jashtzakonisht të qëndrueshme por mjaftueshëm të buta, ashtu që nuk do të gërvishtin enët tuaja prej argjendi, tenxheret apo tiganët. Absorbojnë shpejtë dhe bejnë tharje të shpejtë, janë ideale për detyra të ndryshme në kuzhinë. 2 ngjyra: E kuqe dhe argjendtë. Madhësitë: 40 x 60 cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Bëni punët e kuzhinës tuaj, lehtë.

Delimano Brava peshqirët 2-Copë ofrojnë kualitet të lartë, me përbërje 100% pambuk natyral që absorbon fluidet dhe nuk gërvisht enët tuaja të gatimit ose siperfaqet e ndryshme të kuzhinës.

Shtoni kuzhinës tuaj elegancë

A jeni të lodhur nga leckat e bardha qe e bejnë kuzhinën tuaj të duket si nga shekulli i shkuar? Bëjeni kuzhinën tuaj shumë-ngjyrëshe me peshqirët elegant me ngjyrë te kuqe ose argjend!

 

Specifikat Teknike
Dimenionet 40x60 cm
Material pambuk
mund të lahet 60°C

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star