Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Rrjetë praktike Delimano Brava

Photo
Video

Rrjeta praktike Brava është aksesor për të gjitha tenxheret e mëdha, por edhe per tenxheret dhe tiganët e vogla. E përsosur për gatimet me avull, për zierje apo pjekje. Veqoria speciale: paloset dhe ruan hapësirën. E lehtë dhe e sigurt për përdorim.

Rrjetë praktike Delimano Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
Më shumë

Rrjeta praktike Brava është aksesor për të gjitha tenxheret e mëdha, por edhe per tenxheret dhe tiganët e vogla. E përsosur për gatimet me avull, për zierje apo pjekje. Veqoria speciale: paloset dhe ruan hapësirën. E lehtë dhe e sigurt për përdorim.

Më shumë
Përshkrimi

Aksesor që paloset, i përshtatshëm për të gjitha enët tuaja

Me rrjetën Delimano Brava që paloset mund të avulloni, të zieni apo të pjekni lehtësisht çdo ushqim që dëshironi. Me një diametër minimal prej 14 cm dhe një diametër maksimal prej 23 cm, është i përshtatshëm për shumicën e madhësive të tiganëve dhe tenxhereve dhe gjithashtu çdo lloj Multicookeri. Tani ju mund të përgatisni perime të shëndetshme në avull për të gjithë familjen!

Aksesori më funksional për kuzhinën tuaj

Praktike dhe e palosshme, mund ta ruani kudo. Është aksesori që do të ju ndihmoj në të gjitha detyrat tuaja në kuzhinë, ashtu që ju do të dëshironi ta përdorni çdo ditë. Ju mund ta përdorni për: 

  • Perime në avull për një drekë të shëndetshme
  • Patate të fërguara për të gjithë familjen
  • Shpageta për drekë të shpejtë
  • Të pastruar frutat dhe perimet

Materiale cilësore për përdorim të sigurt dhe të gjatë

Delimano Brava është e përbërë nga çelik inox i kualitetit cilësor me dorëzën prej bakeliti dhe këmbëve prej silikoni, që janë të sigurta për gatim deri në 150°C. Çeliku inox është materiali më i mirë për enë, sepse nuk do t'ia ndryshoj vetitë apo ngjyrën pavarësisht kohës, derisa dorëza prej bakeliti siguron duart tuaja nga nxehtësia.

Madhësi kompakte për organizim të lehtë

Me mundësinë për palosje, Delimano Brava nuk do të marrë shumë hapësirë ​​në kuzhinën tuaj. Paloset dhe shpaloset lehtë për gatim më të përshtatshëm dhe zgjerohet deri në 23 cm, kështu që ju mund ta përdorni atë me shumicën e tenxhereve dhe tiganëve tuaj dhe madje edhe Multicookerit tuaj.

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star