Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Posta falas për porosi mbi 60€

Posta falas për porosi mbi 60€. Blej sigurt nga shtëpia.

Blej sigurt nga shtëpia

 
 
[banner_timer]
 

4 mbajtese plastike për prerje Delimano Brava

Photo
Video

4 dërrasat për prerje janë të dizajnuara që të reduktojnë mundësinë e përzierjes së ushqimeve të ndryshme. Kategorizimi i dërrasave për prerje ofron 4 ngjyra për ndarje të lehtë: vjollcë për mish, e kaltër për ushqim deti, e gjelbër për perime dhe e verdhë për ushqime të përgatitura. Mbajtësja për organizim është shumë e qëndrueshme dhe e sigurt për enëlarëse. Madhësitë: 33 x 7 x 21,5cm.

4 mbajtese plastike për prerje Delimano Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
Produkti i disponueshëm tek prodhuesi. Transporti: 1-3 muaj.
  • Më shumë
  • Detajet e Produktit
  • Specifikat Teknike
Më shumë

4 dërrasat për prerje janë të dizajnuara që të reduktojnë mundësinë e përzierjes së ushqimeve të ndryshme. Kategorizimi i dërrasave për prerje ofron 4 ngjyra për ndarje të lehtë: vjollcë për mish, e kaltër për ushqim deti, e gjelbër për perime dhe e verdhë për ushqime të përgatitura. Mbajtësja për organizim është shumë e qëndrueshme dhe e sigurt për enëlarëse. Madhësitë: 33 x 7 x 21,5cm.

Më shumë
Detajet e Produktit

Organizoni punën tuaj në kuzhinë

Seti 4 pjesësh i dërrasave për prerje përmban 4 dërrasa për prerje në ngjyra të ndryshme, ku secila prej tyre përdoret për prerje specifike të produkteve të ndryshme:

  • Ngjyra vjollcë për prerjen e mishërave
  • E kaltër për ushqime deti
  • E gjelbër për perime
  • E verdhë për ushqim të gatuar
Specifikat Teknike
Dimenionet 33 x 7 x 21,5 cm
Material ABS, PP

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star