Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

MAGJI NË ÇDO SHTËPI

MAGJI NË ÇDO SHTËPI - Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

Shfrytëzo zbritjet deri në 50% dhe zgjedh dhuratat perfekte për këto festa!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Set me 5 thika & mbajtëse Brava Chef Delimano

SASITË KANË MBARUAR
Photo
Video
-60%

Seti me 5 thika Brava Chef është set modern dhe elegant, i përshtatshëm për lloje të ndryshme përgatitjesh. Thikat janë punuar prej çelikut inox të shkallës së lartë. Seti ka 5 thika të ndryshme dhe një mbajtëse magneti, që ju mundëson t’i vendosni thikat më lehtë dhe në mënyrë të sigurtë, aty ku ju duhen.

Set me 5 thika & mbajtëse Brava Chef Delimano

Çmimi i rregullt: 24,90 €


Çmimi special: 9,96 €

Zgjedh opsionin
Nuk ka sasi, ju lutem na telefononi në: 0800 100 40
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Seti me 5 thika Brava Chef është set modern dhe elegant, i përshtatshëm për lloje të ndryshme përgatitjesh. Thikat janë punuar prej çelikut inox të shkallës së lartë. Seti ka 5 thika të ndryshme dhe një mbajtëse magneti, që ju mundëson t’i vendosni thikat më lehtë dhe në mënyrë të sigurtë, aty ku ju duhen.

Më shumë
Përshkrimi

Për çdo detyrë në kuzhinë

Seti ka 5 thika të ndryshme, që do t’ju hyjnë punë për prerje, copëtim apo grirje të përbërësve. Kur nuk i përdorni, mund t’i varni në mënyrë të sigurtë në mbajtësen prej magneti. Jo vetëm që janë shumë të dobishme, por edhe i shtojnë elegancë kuzhinës suaj.

Karakteristikat kryesore

Ky set ka 5 thika cilësore të punuara prej çelikut inox me cilësi të lartë.

  • Të holla the të lehta – sa më i hollë tehu, aq më lehtë dhe më mirë mund t’i copëtoni përbërësit.
  • Të punuara nga çeliku inox – janë shumë të qëndrueshme, andaj do jenë pjesë e kuzhinës suaj për një kohë të gjatë, duke e ruajtuar formën dhe mprehtësinë. Për më tepër, nuk thehen, siç ndodhë rëndom me thikat e qeramikës.
  • Shumë funskionale – ju mund t’i përdorni në kuzhinë, por edhe për nevvoja përkatëse në garazh apo zyre.
  • Pastrohen lehtë dhe ju ndihmojnë ta mbani kuzhinën më të organizuar, falë mbajtëses prej magneti. Po ashtu, duke i varur në mbajtësen përkatëse, i ruani më mirë tehet e tyre.
Specifikat Teknike
Dimensionet 42x30,5x2,7 cm
Material çelik inox
Pesha 0,7 kg

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online