Na vjen keq, por ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj të blerjes.

Antarësohu në

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5*

Zbritje me 5 yje, vetëm për Club 5* - Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

Anëtarësohu edhe ti në Club 5* që të përfitosh nga ofertat ekskluzive!

 
[banner_timer]
 

Black Friday n'verë

Black Friday n'verë - lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

Lshoje n'ler o Skender, se zbritjet e mëdha vijnë dy herë!

-70%
 
Zbritjet më të mëdha të vitit vlejnë edhe:
[banner_timer]
 

Dërrasë për prerje & tabaka Delimano Brava

Photo
Video

Dërrasa prej bambuje dhe tabaka Brava ju mundësojnë t’i preni përbërësit më lehtë dhe pa rrëmujë. Dërrasa vjen me një tabaka, në të cilin grumbullohen thërrimet e bukës, lëngu i frutave, perimeve apo mishit, duke ju kursyer nga rrëmuja. Dërrasa prej bambuje mund të përdoret edhe për ta vendosur ndonjë enë me ushqim të nxehtë, kurse tabaka mund të përdoret edhe për bartjen e ushqimit.

Dërrasë për prerje & tabaka Delimano Brava
Zgjedh opsionin
Telefono falas në: 0800 100 40
I disponueshëm tek prodhuesi. Na kontaktoni për kohën e arritjes
  • Më shumë
  • Përshkrimi
  • Specifikat Teknike
Më shumë

Dërrasa prej bambuje dhe tabaka Brava ju mundësojnë t’i preni përbërësit më lehtë dhe pa rrëmujë. Dërrasa vjen me një tabaka, në të cilin grumbullohen thërrimet e bukës, lëngu i frutave, perimeve apo mishit, duke ju kursyer nga rrëmuja. Dërrasa prej bambuje mund të përdoret edhe për ta vendosur ndonjë enë me ushqim të nxehtë, kurse tabaka mund të përdoret edhe për bartjen e ushqimit.

Më shumë
Përshkrimi

Gatuani pa rrëmujë

S’ka më thërrime buke ose pika lëngjesh të shpërndara nëpër kuzhinë. Preni përbërësit e nevojshëm lehtë dhe pa rrëmujë, duke përdorur dërrasën dhe tabakun Brava.

Falë dizajnit praktik që ka kjo dërrasë për prerje, ju mund t’i përgatisni më lehtë përbërësit për një sanduiç apo një shujtë të shëndetshme. Thërrimet e bukës, lëngu i frutave, perimeve apo mishit grumbullohet në tabaka - duke ju kursyer nga rrëmuja. Pasi të keni mbaruar punë, vetëm zbrazeni tabakun dhe lajeni. 

E qëndrueshme, e sigurtë dhe miqësore ndaj mjedisit

Dërrasa për prerje është e qëndrueshme, sepse është punuar nga druri i bambusë. Ky lloj druri është përdorur për vite me radhë, dhe është 33% më i lehtë se lisi dhe 16% më i fortë se panja, prandaj dërrasa është më e qëndrueshme ndaj prerjeve dhe gërvishtjeve. 

Po ashtu, druri i bambusë është një ndër materialet më miqësore ndaj natyrës. Bambu rritet shpejt dhe po ashtu ka aftësi të rigjenerohet shpejt nga rrënjët pasi të jetë prerë - prandaj është dru i përshtatshëm që ndihmon në mbrojtjen e ambientit. Po ashtu është i fuqishëm dhe i qëndrueshëm ndaj prerjeve dhe gërvishtjeve, prandaj kjo dërrasë pastrohet lehtë - me ujë të ngrohtë dhe detergjent të lëngshëm për enë.

Pajisje 3në1

Pos për prerjen apo copëtimin e përbërësve, kjo pajisje 3në1 mund të përdoret edhe për nevoja tjera në kuzhinë. Dërrasën për prerje mund ta përdorni edhe për t’i vendosur enët me ushqime të nxehta, kurse tabakun mund ta përdorni për të bartur ushqime të ndryshme. 

Kurseni kohë, hapësirë dhe përgatisni pa rrëmujë, me Dërrasën për prerje dhe tabakanë Brava.

Specifikat Teknike
Dimensionet 36x24 cm

Vlerësimet e Konsumatorëve 0 Vlerësim(e)

Si e vlerësoni këtë produkt? *

1 1 Yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Rri n'shpi, blej sigurt online